פעמים רבות ניתן לראות בחנויות המציעות לצרכן הפרטי, לעסקים וחברות ממשלתיות, מוצרי מיגון, את אותו העמוד הגמיש וזה המוכר בכינוי 'נחום תקום'. במאמר זה נסביר מה המטרה של הצבת אותו עמוד גמיש. קריאה מהנה.

מהו נחום תקום?

עמוד גמיש נחום תקום הוא עמוד שעשוי מפלסטיק קשיח ומוכר הן בזכות רמת עמידות הגבוהה בפני שברים. מאפיינים נוספים של עמודים אלו הם קלות המשקל, העובדה שהם ניידים, שהם עמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, כמו למשל לחות גבוהה, רטיבות וחום. הם מוצעים במגוון רחב של צבעים וגדלים ויבלטו גם בשעות הלילה.

ההתקנה שלהם קלה ומהירה והיא נעשית על ידי קדיחה ברצפה והברגה ישירה. טרם קניית עמוד גמיש נחום תקום, תמיד חשוב לוודא שהוא עומד בתקנים הבטיחותיים הנדרשים ושיש עליו אחריות.

שימושי עמודי נחום תקום

עמוד נחום תקום – חשוב לדעת

המאפיין הראשון והחשוב ביותר באותו עמוד נחום תקום הוא הגמישות שלו. רבים מתבלבלים בין עמודי חסימה לבין עמוד זה וזאת משום שהם אינם יודעים שהבידול העיקרי שלו מתבטא בגמישותו. בנוסף, הייעוד של העמוד הגמיש שונה לגמרי מייעודו של עמוד קשיח.

עמוד גמיש נחום תקום מיועד למטרת סימון. לפעמים, משתמשים בו גם למטרת תיחום של אזור ספציפי. עמודים קשיחים לעומת זאת מיועדים בעיקר למניעת חניית רכבים או כניסת רכבים באזורים המיועדים להולכי רגל או באזור המוגדר ספציפית כאזור סגור למטרת חנייה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://srafim.co.il!