הבחירה בהכנת בשרים, דגים וירקות בשיטת "על האש" נועדה להעניק לאוכל טעם ייחודי ומשובח יותר אותו לא ניתן להשיג בתהליכי בישול בכיריים או צלייה בתנור. טכניקות הכנת האוכל על המנגל הפכה להיות רחבה ונגישה יותר, כך שנוסף לצליית מאכלים על גבי מנגל פחמים ניתן לצלות מגוון חומרי גלם על גבי גרילי גז איכותיים.

לשימוש בגריל גז יש כמה יתרונות בולטים ביניהם מניעת חומרים מזהמים הנפלטים לאוויר, צליית מאכלים בצורה פרקטית ונוחה על ידי שליטה מלאה על טמפרטורת הבישול, הדלקה מהירה של הגריל ללא צורך בחומרים ואביזרים נלווים, וכך הניקיון של גריל הגז הרבה יותר פשוט ונוח.

בין שלל המותגים הקיימים כיום בשוק גרילי הגז, אין ספק כי גריל גז everdure נחשב למותג הנחשק והמבוקש ביותר. ניתן למצוא כמה דגמים מובילים של מותג זה, עליהם נעניק סקירה קצרה במאמר הנוכחי.

גריל גז אברדיור – Everdure Furnace

גרילי הגז של Everdure עשויים יציקת אלומיניום, המקנה לחומרי הגלם המבושלים תהליך צלייה מושלם ואחיד. הגריל מדגם Furnace מגיע עם שלושה מבערי נירוסטה מצורה עגולה, כך שפיזור החום יהיה איכותי ואחיד יותר.

גריל גז אברדיור – Everdure Force

דגם זה של גריל גז אברדיור כולל שני מבערי נירוסטה המעניקים פיזור חום אחיד ומושלם, וכן שיטת הדלקה מכנית ופשוטה החוסכת את המאמצים בהדלקת הגריל לפני התחלת הצלייה. הניקיון של הגריל פרקטי במיוחד, כיוון שהמשטח ורשתות הצלייה מצופות אמייל ומונעות הידבקות של שומן ולכלוך.

גריל גז אברדיור – Everdure FUSION

דגם נוסף ומוצלח של חברת אברדיור המשלב בין גריל גז לפחם. לכן אנשים שלא רוצים להפסיד את הטעם שהפחם מעניק לאוכל, אך רוצים ליהנות מהיתרונות של מינימום מאמץ בצליית מאכלים – יוכלו למצוא את הגריל הזה כטוב ביותר עבורם.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר https://www.argaman4u.co.il!