מהי ויזת חירום לארה"ב?

usa

כל מי שצריך ויזה לארצות הברית מהר, מומלץ כי יטפל בכל הפרוצדורה מבעוד מועד. עדיף להיות מאורגנים מראש עם הוויזה גם אם זה יהיה הרבה זמן מראש. כך אפשר יהיה להתגבר על כל עיכוב אם יהיה כמו היעדר מסמך שיש להשלים אותו, טופס שלא מולא בצורה הנכונה או כל תקלה טכנית אחרת.

אך מה לעשות שלא תמיד אפשר להתארגן מראש עם הוויזה האמריקאית ולא פעם ישנם אילוצים שונים המחייבים הנפקת ויזה בטווח זמן קצר מאוד. במקרים רבים יהיה זה בגלל מקרה רפואי דחוף כמו גם לכל צורך דחוף או מידי אחר.

קראו על כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה"ב בדרך כלל.

מה עושים במקרה כזה?

בדיוק לשם כך קיימת הפרוצדורה של הוצאת ויזה חירום.

כולם יודעים כי רשויות ההגירה של ארצות הברית מתנהלים בנוקשות. הדבר בא לידי ביטוי בתהליך של הנפקת הוויזה אך לא רק אז. גם כאשר מדובר בחידוש וויזה קיימת, או אז עשויים להיתקל בקשיים שונים. אך גם הם יודעים כי לא תמיד  הכול נמצא בשליטה שלנו. לא פעם מתעוררים צרכים אמיתיים ודחופים אשר בהם יש צורך להגיע מהר ככל האפשר לארצות הברית. או אז אפשר יהיה להאיץ את התהליך ולעבור למסלול מיוחד המבטיח את קבלת הוויזה הדחופה.

מהם המקרים אשר בהם אפשר לקבל ויזת חירום לארצות הברית?

המקרים אשר בהם אפשר יהיה לקבל ויזה דחופה הם –

  • מצב חירום רפואי – כאשר ישנו מקרה אשר דורש טיפול רפואי דחוף דווקא בארצות הברית. או אז יש להציג מסמכים המעידים כי אכן ישנו הצורך הדחוף לבצע את הטיפול דווקא בחו"ל וכי אין אפשרות לבצע את הטיפול הנדרש בישראל.
  • מצב רפואי אצל קרוב משפחה הנמצא בארצות הברית – כאשר קרוב משפחה מדרגה ראשונה נמצא במצב רפואי אנוש אפשר יהיה לזרז גם כן את הוצאת הוויזה.
  • נסיבות שמחות – גם חתונת בזק של קרוב משפחה מדרגה ראשונה יכול לסייע בזירוז הוויזה.
  • סיטואציה עסקית – לא פעם עולה צורך בהגעה מידית לארצות הברית בשל אילוצים עסקיים.
  • לימודים או עבודה – התחלת לימודים או עבודה חדשה עשויים גם כן לזרז את קבלת הוויזה.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אביבית גולן

אביבית גולן

אביבית אוהבת לטייל הרבה ונהנת מהחיים, בנוסף היא שמחה לכתוב על זה ולשתף אתכם.

תהנו מהמאמר הבא...

אוהבים בשרים

אוהבים בשרים? נסו את רול!

אוהבי הבשר מוצאים את עצמם לא פעם מתחבטים בשאלה. היכן הם יוכלו להשיג מנה משובחת של בשר. האם במסעדה איכותית בראשל"צ למשל או שמא עדיף

קרא עוד »