מביקור בחופים ים תיכוניים יפים ועד לחקור את אתרי אונסק"ו והתענגות על אוכל נהדר, הגיע הזמן לבדוק את הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות בפאפוס. טיולים בפאפוס יכולים להיות הרבה יותר מוצלחים, את תתכננו אותם כמו גדולים.

טיולים בפאפוס

קפריסין, היא האי השלישי בגודלו בים התיכון ומהווה חופשת חוף מושלמת. אבל אילו טיולים בפאפוס תוכלו לעשות אחרי שרחצתם במים צלולים כבדולח, נרגעתם בחופי הדגל הכחול החוליים ואכלתם את עצמכם מהאוכל המופלא של האי? די הרבה בעצם.

חופים בפאפוס

אם אתם נוסעים לקפריסין ולמזג האוויר הנפלא של פאפוס, החוף חייב להיות על סדר היום שלכם. אז בואו נתחיל שם.. בקפריסין, יש מגוון של חופים יפים ולפחות 12 מחופי פאפוס, זכו למעמד של דגל כחול, מה שאומר שהם נקיים ובטוחים לרחצה.

חוף וריסודיה

החוף הידוע בשם Sodap Beach על ידי המקומיים, זהו חוף דגל כחול ממזרח לנמל. Sodap הוא חוף חולי באורך 200 מטר אליו מגיעים באמצעות מדרגות או רמפה עם רקע סלעי ועצי דקל. 

Sodap הוא החוף הקרוב ביותר למלונות בו כנראה תתארחו, ובמרחק של כעשר דקות הליכה מהנמל. מיטות שיזוף ושמשיות זמינות להשכרה. לכל אורך החוף ובמחירים מאוד נוחים. 

חוף אליקס

חוף זה, ממוקם בלב פאפוס ליד הנמל Alykes Beach ידוע לרוב כחוף פאפוס. הוא מוקף בבתי מלון, ברים, חנויות ומסעדות והמתקנים כוללים מקלחות ושירותים. כסאות נוח ושמשיות זמינים להשכרה ובחוף יש חול רך ומים רגועים.

Coral Bay

זהו כנראה החוף הטוב ביותר בפאפוס והפופולרי ביותר, כך שהוא נהיה עמוס. החוף נמצא 6 ק"מ צפונית לעיר אבל שווה את הנסיעה בשביל החול הרך והיפה, המים הרדודים והנוף.

>למידע נוסף בקרו באתר קפריזה טיולים ואירועים בקפריסין