אתם מחפשים מידי פעם מקומות בילוי עם הילדים? לאחרונה מלונות הם לא ממש אופציה בגלל המצב? אם כך, ברור מדוע אתם מנסים לבחור בין שתי אפשרויות מוכרות ואהובות: צימרים או קמפינג. אם עד היום גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, נהגתם לבלות בצימרים שונים, כדאי שתדעו שאפשר גם אחרת. האמת היא, שקמפינג זו אופציה ששווה לכם לקחת בחשבון, כי זה לא במקרה שכל כך הרבה משפחות אוהבות את החופשות הללו בשנים האחרונות. 

כל היתרונות של קמפינג 

אתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים מדוע קמפינג בגני דפנה זו בחירה נהדרת עבור חופשה משפחתית? כדאי שתכירו את כל היתרונות של חופשה כזאת, כי הם רבים: 

בנוסף, אם חששתם לרגע שבקמפינג התנאים שלכם יהיו פחות טובים ולא מאוד נוחים, כדאי שתדעו שהיום זה כבר לא כך. יש היום אתרים מסודרים ומאורגנים של קמפינג שבהם תוכלו ליהנות אפילו מאוהל עם מזגן, כך שאין סיבה לחשוש. 

איפה הכי כדאי לעשות קמפינג בישראל? 

ניתן לראות שככל שהשנים חולפות, יש יותר ויותר מקומות שבהם תוכלו לעשות קמפינג בארץ, מה שמעורר את השאלה – לאן באמת כדאי לנסוע? והאם בכל מקום החוויה תהיה זהה? התשובה היא כמובן לא. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק תחילה איך נראה אתר הקמפינג שאליו אתם נוסעים, ובעיקר, כדאי לברר איזה תנאים מחכים לכם ולמשפחה שלכם במקום. שימו לב גם שהכניסה לאתרי קמפינג בדרך כלל עולה כסף ולכן כדאי לברר גם את הנקודה הזאת.

> ראו כאן רשימת קיבוצים בישראל!