במשך כל היום וכך גם אין כל חשש מהפתעות ושינויים במזג האוויר, כמו שקורה בדרך כלל בעונת החורף. אם דווקא בגלל הבחירה הנפוצה של כולם לעשות אירועים בקיץ החלטתם לערוך את האירוע שלכם בחורף, כדאי שתצדיקו את התכנון הזה עם קייטרינג לאירועים בחורף משובח וטעים שתציעו לאורחים שיגיעו בגשם ובקור עד לאירוע שלכם.

בוחרים מנות מחממות ומנחמות

למרות שהחורף הישראלי הוא קצר ולא גשום וקריר כמו במדינות שונות ברחבי אירופה, עדיין קיים הרצון בכולם למצוא דרכים להתחמם ולהתנחם כי עוד מעט החורף ייגמר והקיץ יאפשר לכולם לצאת מהבית ולבלות בחוץ. לכן בתכנון האירוע המיוחד שלכם זכרו לבחור מנות שלא יהיו רק טעימות, אלא גם מחממות ומנחמות שיעצימו את תחושת ההנאה עבור כל האורחים באירוע.

דוגמא למנות כאלו תהיה בחירה במרקים מסוגים וטעמים שונים, מגשי אירוח כגון פשטידות ריחניות וחמות או כריכים עטופים בכל טוב כי אין כמו לחם טעים וטרי שינחם את הקיבה והלב.

מוסיפים רעננות ובריאות לתפריט האירוע

כדי לספק אוכל שהוא גם מנחם וגם מחמם, הבחירה בסופו של דבר תהיה מנות שהן מעט "כבדות" שמעלות את הרצון להניח את הראש ונוח אחרי ארוחה חמה וטעימה. כיוון שהאורחים נמצאים באירוע ולא בביתם, כדאי לשלב עם המנות המיוחדות לחורף גם מנות שהם מרעננות וקלילות כמו סלטים מירקות וחומרי גלם טריים אחרים,  מגשי פינגר פוד צבעוניים ומרשימים, מגשי פירות שכיף לסיים איתם את הארוחה ועוד מנות שתוכלו למצוא דרך חברות קייטרינג לאירועים בחורף.

כדי שתוכלו למצוא את חברת הקייטרינג שתתאים במיוחד לאירוע שלכם, מומלץ להתרשם תחילה מהתפריט שאותה חברה מציעה ולוודא כי קיים מגוון גדול של מנות שיתאימו גם לאירועי חורף.

למידע על מגשי אירוח בתל אביב והסביבה לחצו על הלינק