הגנה עצמית לנערות או לנשים הפכה בשנים האחרונות לתחום פופולארי מאוד שלכל נערה או אישה חשוב ללמוד.

אם בעבר רק נערות או נשים שעברו חוויה לא טובה בלשון המעטה הלכו ללמוד חוג הגנה עצמית מסוג כלשהו וזאת בכדי שתהיה להן יכולת להגן על עצמם בכל מצב, הרי שכיום כאמור כמעט כל נערה ואישה מבינות כי תמיד יכולות לארוב להן הטרדות מסוגים שונים ועל כן חשוב מאוד לדעת כיצד להתגונן מפניהן. אישה אשר לומדת הגנה עצמית מרגישה בטוחה יותר במקום העבודה שלה, להסתובב ברחוב גם בשעות הערב או הלילה או להישאר לבד בביתה.

הגנה עצמית לנערות- מה זה בעצם?

אימוני הגנה עצמית לנערות מתרכזים בשני מעגלים כאשר המעגל הראשון נוגע למניעה, כלומר, חיזוק היכולת של כל אישה להתמודד עם כל תקיפה מכל סוג, רכישת כלים לצורך הגנה עצמית וכן חיזוק הביטחון העצמי. המעגל השני הוא מעגל אשר עוסק בכל מה שקשור לתחום הפיזי כלומר, אימון כושר רציני שבו שורפים קלוריות וכמובן אנרגיות.

שילוב של כושר עם אומנות לחימה מהווה כיום את הבחירה המושלמת לכל נערה וניתן למצוא כיום אימונים שונים כגון: קיקבוקס, קרב מגע ועוד.

לשלב אימוני קרב מגע לנערות עם אימוני כושר

לנערות רבות חשובה הגזרה שלהן והבריאות שלהן, בד בבד, להרבה נערות חשוב שיהיו הכלים והיכולת להתמודד עם כל תקיפה באשר היא ועל כן, השילוב של טכניקות מעולם קרב מגע יחד עם אימוני כושר רציניים מאפשרים לכל נערה לקבל את הכלים להתמודדות עם תקיפות ובד בבד, לשמור כל כושר גופני.

בכדי שאימון קרב מגע יהיה אפקטיבי ויעיל ביותר עבור כל נערה, חשוב מאוד לבחור אותו בקפידה. יש לבדוק מי המאמנים, האם מדובר על אימון מומלץ ועוד טרם בוחרים בו.