יש זוגות רבים שאוהבים לטייל, ואז המשפחה מתרחבת ויש תינוק מתוק בבית. האם זה אומר שאתם צריכים לוותר על התחביב שלכם של טיולים?  ממש לא, אפשר לטייל גם עם תינוק מגיל מסוים. ניתן לטייל בנוחות וביטחון עם תינוק כאשר יש לכם מנשא טוב שמתאים לתינוק. יש מנשאים רבים אבל לא כולם מתאימים גם לטיולים. כדאי ללמוד מעט על הנושא של מנשאים המתאימים לטיולים.

הזמינו ציוד לטיול >>>

איך לבחור מנשא טוב לטיולים?

אז איך תבחרו מנשא לתינוק שגם מתאים לטיולים? הנה המלצות של מנשאי לתינוק שמתאימים לטיולים טיפים איך לבחור מנשא תינוק שמתאים לטיולים מנשא התינוק צריך להיות נוח לתינוק איך תדעו אם המנשא נוח לתינוק? אתם צריכים לראות שהתינוק נינוח בתוך המנשא לא מראה שלא נוח לו. שהתינוק שקט ואפילו מסוגל להירדם בתוך המנשא. חשוב כמובן שהמנשא יהיה בטוח לפי כל התקנים.

בואו להתרשם מהמגוון באתר: https://matzok.com/

מנשא נוח לתינוק ולהורה

המנשא צריך להיות נוח לא רק לתינוק אלא גם למבוגר אשר לובש את המנשא. כשאתם קונים את המנשא כדאי למדוד אותו בלי התינוק וגם עם התינוק ולהשאיר אותו עליכם מעט לראות שהוא באמת נוח לכם לאורך זמן. חשוב שהמנשא יהיה מתאים למידות שלכם כלומר ההיקף שלו יהיה מתאים להיקף בית החזה שלכם וגם מתאים לאזור המותניים שלכם. כדאי לשים לב אם המנשא מרופד מספיק טוב הריפוד תורם לנוחות ולבטיחות של המנשא חשוב לבחור כמו כן מנשא ששם דגש עם הנוחות של התינוק ועל הבטיחות של התינוק. מנשאים כאלה לטיולים הם בדרך כלל גדולים אז כדאי לראות איך ניתן לאחסן כזה מנשא? האם הוא מתקפל? האם המנשא נכנס לתא המטען של הרכב.