אחרי כמעט שנה שלמה בה לא יכולנו לטוס לחו"ל, בגלל מגיפת הקורונה, בשנת 2021 רבים מאיתנו "ימלאו את החסר" ויחפשו לעצמם יעדים שונים אליהם הם ירצו לטוס לחופשות קצרות או ארוכות. 

אומנם בחלקים שונים בעולם, עדיין מתאוששים ממגיפת הקורונה ולא ניתן בהכרח לבקר בהם וישנם מדינות שעדיין דורשות בדיקות מקדימות או תקופת בידוד מסוימת, אך בכל זאת, אנחנו יכולים למצוא לא מעט אתרים ומדינות אליהם ניתן לטוס, יעדים שנחשבים פופולאריים בכל תקופה ובוודאי בתקופה כזו, אחרי שנה בה יכולנו רק להסתכל על תמונות של מקומות בחו"ל ולדמיין את עצמנו שם. 

לפני שנציג רשימה של יעדים נבחרים לטיולים בקיץ 2021, חשוב לומר, לפני שאתם ממהרים להזמין כרטיסים ליעד כזה או אחר, חשוב שתבדקו היטב מה התנאים להיכנס אל אותה מדינה, האם עליכם לעשות בדיקות והאם אתם צריכים להיות מחוסנים, או כל דבר אחר שיוכיח שאכן אתם יכולים לעלות על המטוס ולהיכנס למדינה בלי שום בעיה. 

היעדים הנבחרים לשנת 2021

באופן טבעי, יעדים מסוימים, קרובים, נחשבים פופולאריים מאוד, יעדים כמו הולנד, צרפת, גרמניה אנגליה. חלקן כבר יצאו מהקורונה ואחרות בדרך לשם. מה שאומר שניתן לטוס אליהן ללא שום בעיה. צריך גם להזכיר את יוון שמאפשרת כניסה של ישראלים ללא שום בעיה. 

יעד נוסף שנחשב פופולארי, הוא ניו זילנד, הרבה בזכות התמודדות חכמה עם המגיפה, אשר הביאה לכמות מאוד נמוכה, באופן יחסי, של נדבקים ונפטרים. 

כמו כן, ניתן לטוס למדינות שונות באפריקה ולעשות שם טיול ג'יפים מטריף (קראו על טיולי ג'יפים בחו"ל – מאסטר טריפ) שנחשבות למדינות שלא התנסו במגיפה או שהצליחו להתמודד איתן היטב. זה נכון גם לגבי קנדה בצפון אמריקה וכן למדינות צפון אירופה, קרי מדינות סקנדינביה, שם המספרים הם נמוכים גם כן.