אם בעבר רוב האנשים העדיפו לצאת לנופש בקיץ וזאת משום שבחורף הם היו מוגבלים, כיום יותר ויותר אנשים מזמינים צימרים עם בריכות מחוממות בחורף. במאמר זה נרחיב לגבי נופש מפנק בצימרים גם הימים הקרים של השנה. 

בוחרים צימרים בישראל

צימר הוא חדר אירוח שהוצע באירופה לעוברי אורח שהגיעו למקומות זרים והיו זקוקים למקום לינה. נכון לשני העשורים האחרונים, תרבות הצימרים התפתחה והפכה לתרבות נופש אקסקלוסיבי ומגוון. נכון להיום ניתן להזמין נופש בצימר לכל הרכב (יחיד, זוג, משפחה או קבוצה), בכל מקום בישראל, בטווח המחירים המועדף ותוך התאמה מירבית לדרישה (עונת השנה, ציבור דתי, בעלי מוגבלויות, חגיגת אירוע מסוים ועוד). כל אלו הפכו את הנופש בצימרים למועדפים ביותר ומדי שנה כל מי שמעוניינים לנפוש בצימר זה או אחר צריך לדאוג להזמין מקום זמן רב לפני מועד הנופש.

צימרים – מה עושים בחורף?

האם משתלם להזמין צימר בתקופת החורף הקרה? מה יש לעשות עם הילדים בצימר בחורף? כיום יש צימרים המותאמים לזוגות, משפחות וקבוצות המשרתים יחידים, זוגות וקבוצות גם בחורפים הקרים ביותר. כאן מדובר על צימרים עם בריכות מחוממות בחורף. צימרים עם בריכה מקורה, כאשר חלק מהצימרים מציעים בריכה מקורה רק בחורף ובקיץ הבריכה פתוחה ואילו צימרים אחרים מציעים בריכה מקורה לכל אורך השנה. צימר עם בריכה מחוממת היא הנוסחה לחופשה המושלמת בימות החורף.

צימרים עם בריכות מחוממות – חשוב לדעת

נכון להיום ניתן להזמין נופש בצימר גם כאשר מזג האוויר קריר והפכפך וכך כל הנופשים בצימר יוכלו ליהנות מגישה לכל מתקני המקום ושחייה מהנה ומפנקת בבריכת הצימר.  צימרים עם בריכות מחוממות בחורף אידיאליות גם למטרת חופשה עם הילדים וגם למטרת חופשה רומנטית או חופשה קבוצתית. ניתן לשחק בבריכה, לשחות מדי בוקר, לערוך שחיה לילית, לארגן משחקי בריכה ועוד. 

 

נופש נעים.