כאשר תאריך בת המצווה הוא בחורף, המטרה של המארחים ושל הנהלת האולם או מקום לבת מצווה אחר בו עורכים את האירוע, היא להעניק לכל האורחים מעטפת חמימה שתיצור אווירה נפלאה עבור כל החברים שמגיעים לחגוג. כאשר יש אטרקציות בתוך האולם, לאף אחד לא מפריע שהגשם יורד מחוץ לאולם.

פינות מעניינות עבור בני הנוער 

אחת האטרקציות שאהובה ביותר על בני הנוער היא המולטימדיה, לכן מציבים בכניסה לאולם כמה עמדות מסוג זה עם המשחקים החדישים ביותר. הילדים מתלהבים כשהם רואים זאת ומיד ניגשים לשחק ולהתחרות. ההתלהבות הרבה מעלה באופן ניכר את מצב הרוח בחורף.

בנוסף לכך יש עמדות משחק כמו הוקי קרח וכדורגל שולחן שגם הם יוצרים שמחה רבה וכך חלק מהאורחים ממוקמים ליד השולחנות הללו ואחרים ליד משחקי המולטימדיה, תוך ביצוע החלפות באופן טבעי ביניהם. 

פינות איפור וקישוט

הבנות כבר בטוחות שהן גדולות ולכן מציבים עבורן עמדת איפור מקצועית. כך הן מרגישות בוגרות מאד ולומדות מהן הדרכים להתאפר לכל אירוע. יש גם עמדה של שזירת פרחים אשר מיועדת להכנת זרים לראש, פרח לדש הבגד, צמידים ועוד. הנשים הקטנות נהנות מאד מהעובדה שהן מקושטות בפרחים טריים ויפהפיים.

הריקודים באירוע 

די ג'יי נפלא מקפיץ את בני הנוער שהגיעו לחגוג בת מצווה, לאורכו של כל האירוע. עם המוסיקה שאהובה עליהם הם נעים ברחבת הריקודים, נהנים משלל המתנות כמו שרשרות הוואי וגימיקים זוהרים. 

הקולינריה 

השפים של ניין אירועים יודעים בדיוק מהם המאכלים האהובים על הצעירים ולכן דואגים שיהיה היצע נרחב של מוצרים טעימים עבורם. בנוסף לכך הם נהנים מקינוחים מיוחדים, סוכריות גומי בשלל צבעים וטעמים ובנוסף לכך גם קיר של דונאטס כך שכל אחד יוכל לבחור את הטעמים המתאימים לו.