חלונות רכב הם חלק עיקרי מהחלק החיצוני של המכונית. הם מספקים הגנה מפני השמש, הגשם והרוח. לחלונות יש גם השפעה משמעותית על האווירודינמיקה של המכונית.

תהליך השחרת חלונות לרכב אינו מסובך אך חשוב לדעת באיזה סוג גוון להשתמש ואילו חוקים חלים במדינתכם לפני שאתם הולכים על צביעת חלונות הרכב שלכם.

חשוב לדעת שיש שני סוגים של גוונים של חלונות – פנים וחוץ. למרות שניתן להשתמש בו לשתי המטרות, גוון חלון חיצוני יציע הגנה טובה יותר מפני קרניים אולטרה סגולות וחום בעוד שגוון חלון פנימי יספק פרטיות לנוסעים במושב האחורי או באזור המטען.

סוגים של צביעת חלונות לרכב

השחרת חלונות לרכב היא מנהג נפוץ בקרב נהגים. צביעת החלונות יכולה לגרום למכונית שלך להיראות טוב יותר וגם לשפר את תכונות הבטיחות שלה. חשוב לבחור גם את סוג הגוון המתאים לרכב שלכם.

ישנם שני סוגים עיקריים של גוונים של חלונות:

1) גוונים שקופים לחלונות המשמשים למטרות דקורטיביות בלבד ואינם מספקים הגנה נוספת מפני קרני UV או חום.

2) גוונים לא מחזירי אור לחלונות המציעים הגנה מפני קרני UV וחום, אך אינם משפיעים על המראה החיצוני של המכונית. הם מגיעים גם בגוונים שונים של גוון שניתן ליישם על רכבים עם רמות כהות שונות באמצעות מדבקות ייעודיות או תהליך השחרת חלונות באמצעות לייזר.

מהם היתרונות של השחרת חלונות לרכב?

השחרת חלונות לרכב מציעה יתרונות רבים ומהווה דרך מצוינת להתאים את הרכב שלך. זה גם יכול להיות השקעה טובה מסיבות רבות. אחת הסיבות הפופולריות ביותר לכך שאנשים מכתים את חלונות המכונית שלהם היא להפחית את הסנוור הנובע מהשמש. זה יכול להקל על הנהיגה בתנאי מזג אוויר שונים וזה יכול לעזור גם בנהיגה בלילה.

חשוב גם להזכיר שלא מדובר רק בהפחתת סנוור, אלא גם בהפיכת הרכב שלך לנוח יותר. צביעת חלונות רכב עוזרת לשמור על פנים הרכב שלך קריר יותר במזג אוויר חם וחם יותר במזג אוויר קר. זה יעזור לך לחסוך כסף בעלויות מיזוג אוויר במהלך הקיץ ועלויות חימום במהלך חודשי החורף. מידע על מחירי השחרת חלונות לרכב באתר BCW.