בעבר, כשהיינו רוצים לרכוש מוצרי תיירות לא היתה לנו ברירה אלא לעבוד מול סוכן נסיעות. הוא היה האיש שדאג לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל הנסיעה שלנו. זה נכון לגבי כרטיסי טיסה, בתי מלון, כרטיסים לאירועים, כרטיסים לרכבות וכדומה. 

האינטרנט שינה את התמונה באופן משמעותי. ראשית, הוא יצר לנו אפשרות לקבל הרבה יותר מידע, להיחשף להרבה יותר נתונים ופרטים שעזרו לנו להחליט בצורה טובה יותר, מה נכון עבורנו, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות. בלוג תיירות נבונה שותף למגמה הזו בדיוק! לבלוג: https://wize-travel.blogspot.com/

שנית, בזכות האינטרנט אנחנו יכולים לתכנן נכון יותר את הנסיעה שלנו, מכל היבט שהוא, שלישית, במקרים רבים אנחנו לא צריכים את הסוכן, אנחנו פשוט יכולים לבצע את ההזמנות והרכישות דרך אתרי אינטרנט, זה נכון לגבי כרטיסי טיסה, לינה במלון ועד לרמה של כרטיסי רכבת ואוטובוס. 

לתכנן את החופשה באינטרנט

יש היגיון רב בכך שאנחנו עובדים עם אתר אינטרנט בשביל לתכנן את הטיול שלנו, ולהזמין את כל מה שאנחנו צריכים דרך האתר. הרי למה שנעבוד מול סוכן נסיעות, אשר עובד מול גורמים ספציפיים וירצה למכור לנו אך ורק את המוצרים שלהם, סוכן שירצה, מן הסתם, למכור לנו מוצרים במחיר הגבוה ביותר בשביל שהוא יוכל להרוויח, וכן הסכום שהוא גובה כולל עמלה? 

אנחנו יכולים לפנות זמן, לשבת בבית או בעבודה מול המחשב, ופשוט לבצע את כל התכנון מהתחלה עד הסוף ולרכוש את כל מה שנדרש עבורנו. ככל שהזמן חולף והשירות באינטרנט משתכלל, הרי שאנחנו יכולים להפיק הרבה יותר תועלת משימוש באתרי תיירות באינטרנט. כך למשל תוכלו לקבל את כל המידע על כרטיסים לדיסנילנד פריז באתר תיירות נבונה.

כל המידע בלי לזוז מהבית

כך למשל, אנחנו יכולים לעשות הזמנות של בתי מלון מבלי לשלם עד שאנחנו מגיעים אל המלון, אנחנו יכולים לקבל המלצות וחוות דעת מגולשים אחרים, וכמובן אנחנו יכולים לקבל את כל המידע שאנחנו צריכים על כל בית מלון ועל כל יעד. 

לסיכום, אם אנחנו רוצים להפיק תועלת מרבית, אין דרך אחרת מלבד להיכנס אל אתר אינטרנט של תיירות ופשוט להשתמש בו בצורה יעילה וחכמה, כך נוכל לתכנן את הטיול ולרכוש את כל מה שאנחנו צריכים.