רוב האנשים, כשהם נוסעים לחו"ל, רוצים ליהנות משקט ושלווה. זו גם הסיבה שבגללה הם כן רוצים להישאר מחוברים לטלפון הנייד, כי כך הם יכולים להיות רגועים ולדעת שכל האנשים שהם השאירו בישראל מרגישים עדיין טוב ושכלום לא קרה. השאלה היא איך באמת נשארים מחוברים בכל רגע, והפתרון הוא סים world 8. 

למה גם אתם חייבים כזה? 

world8 למעשה מאפשר לכם את מה שכל אותן חברות סלולר מנסות למכור מכם: להיות עם היד על הדופק לגבי ההוצאות. בניגוד לכל חבילת גלישה אחרת שתוכלו לעשות כשאתם נוסעים לחו"ל, במקרה של וורלד8 אתם תדעו בדיוק כמה זה יעלה לכם. זה אומר שלא יהיה מצב שחודש אחרי הנסיעה תקבלו חשבון מנופח עבור השימוש בסלולר, אז למה לחשוב פעמיים? 

מה זה יכלול? 

בבואכם לקנות וורלד8, בוודאי תרצו לדעת מה זה כולל. חשוב להבין שיש כמה חבילות שונות שיכולות לכלול אופציות מגוונות. למשל, זו יכולה להיות חבילה שתתאים לארצות הברית או שזה יכול להיות סים שיתאים לאירופה אתם גם יכולים לבחור לא רק את היעד, אלא גם את גודל הGB שילווה אתכם בחופשה. 

נוסעים עם מספר ישראלי 

עם חששתם לרגע שעם וורלד 8 אתם עומדים לצאת דרך ובסופו של דבר לא יהיה לכם סים ישראלי, דעו שאתם טועים. תוכלו לקבל מספר ישראלי לנסיעה שלכם וגם תוכלו להשתמש בסים הזה לאורך שנים רבות. זה אומר שגם אם תיסעו בשנה הבאה למקומות אחרים בעולם, הסים עדיין יוכל לשמש אתכם בלי שום בעיה. מעולם התקשורת שלנו בחו"ל לא הייתה זולה ונוחה כפי שהיא היום, כך שברור מדוע עוד ועוד אנשים בוחרים באפשרות הזאת.