אם עד לפני מספר שנים היינו רגילים לטוס למדינות אירופה ללא כל בעיה, בשנים האחרונות נידרש לויזה מיוחדת למדינות אירופה. אירופה הוא יעד מועדף במיוחד על ידי הישראלים אשר נהנים מטיסות קצרות במחירים נוחים. על כן חשוב שתכירו את הויזה לאירופה אשר תצא לדרכה החל מהשנים הקרובות. במסגרת הליך זה כל שתידרשו לעשות על מנת לקבל ויזה לאירופה הוא לענות על כמה שאלות אישיות תוך מתן מספר פרטים אמיתיים אודותכם. במידה והפרטים שתמסרו יהיו נכונים ומדוייקים, תוכלו לקבל ויזה לאירופה תוך מספר דקות בודדות. אישור זה ישמש אתכם לשלוש שנים מעת קבלתו.

 

קבלת אישור כניסה לאירופה תוך מספר דקות בלבד

 

אך במידה והפרטים שתמסרו לא יהיו מדוייקים, הדבר יעבור לאישורים ידניים מה שכמובן יאלץ מכם המתנה ממושכת עד קבלת האישור. אך גם במקרה זה לא מדובר על חודשים ואף לא על שבועות אלא על מספר ימים בודדים. חשוב לדעת, הליך קבלת ויזה לאירופה מאושר לכ 90 אחוזים מהמבקשים. אין עדיין מספיק מידע אודות הקריטריונים הנבחנים בעת קבלת הויזה לאירופה ולכן לא ידועה הסיבה לכל אותם עשרה אחוזים המסורבים. הליך זה פשוט במיוחד ואינו מצריך מכם מאמץ מעבר לכמה דקות בודדות ותשלום סמלי בלבד של כמה שקלים בודדים. לכן, אל לכם לחשוש מהליך קבלת ויזה לאירופה, הליך זה לא הולך להיות מסובך ומעורב בלא מעט מערכות בירוקרטיות מתישות.

 

90% מהבקשות מאושרות – הקפידו על מסירת פרטים מדוייקים

 

הליך זה יחל בעוד מספר שנים בודדות ויחייב את כולנו, למעט מספר מצומצם של אנשים, לעבור את הליך קבלת האישור לויזה באירופה. הליך קצר ופשוט במיוחד לאחריו תוכלו ליהנות מאישור כניסה למדינות אירופה לשלוש שנים.