דובאי, שנמצאת למעשה די קרוב אלינו (במרחק של כ-3.5 שעות טיסה) מזמנת המון סגנונות של חופשה. לכן, כאשר אתם מחפשים דילים לדובאי, השאלה היא לכמה זמן אתם רוצים לנסוע ואיזה סגנון מדבר אליכם. אז איפה לחפש דילים טובים לדובאי? קבלו כמה טריקים שווים. 

  1. פערי מחיר גדולים בטיסות

דילים טובים במלונות היוקרה זוכים לתג מחיר אחר לגמרי ביחס למלונות המומלצים, אך הפחות יקרים. על מנת לסבר את האוזן, במחירי הטיסות, פערי המחיר בין החברות השונות יכולים להגיע לפי שתיים ואפילו פי שלוש ובמלונות ההבדלים אפילו גדולים יותר. הטיסות הישירות עולות יותר, אבל טיסות קונקשן יכולות לעבור את המסלול הדי קצר הזה, בפרק זמן של 12 או אפילו 24 שעות.

  1. בדקו במנועי חיפוש טיסות 

מנועי חיפוש טיסות בעברית ובאנגלית יוכלו להראות לכם מתי המועדים היותר משתלמים ומתי הטיסות היותר יקרות. ככלל, שימו לב שבחורף זו עונת התיירות בדובאי והטיסות וגם הדילים יהיו פחות מוזלים. 

  1. סוכני נסיעות דיגיטליים לדילים 

לא מעט אתרים מקוונים משמשים כסוכני נסיעות חכמים, שיכולים לסייע במציאות דילים של טיסות לדובאי פלוס מלון. 

  1. בדקו באתרי דובאי מתמחים 

אם עד לפני כמה שנים רק אתרים באנגלית סיפקו מידע על אתרים בדובאי ועל מחירים שונים, כעת לא חסרים אתרים בעברית. כדאי לאסוף מידע באנגלית או בעברית, על פי סגנון הטיול והאטרקציות שמעניינות אתכם. 

  1. טיפים של מטיילים 

שוטטו להנאתם באתרים עבריים שמספרים את הסיפור של דובי ודרכם אפשר למצוא דילים של טיסות, דילים למלונות וכן מחירים מיוחדים לאטרקציות כגון סיורי שטח, טיולי רייזרים בדובאי ועוד. בנוסף, תוכלו להיעזר בטיפים של מטיילים מהעת האחרונה, כדי לאתר עוד דילים טובים לדובאי. טיול נעים!