גלישת WING אשר נקראת גם ווינג סרף היא גלישה מיוחדת המושכת קהל רחב בעולם כולו. גלישת הווינג משלבת למעשה בין גלישת רוח לבין Kite surfing. הווינג היא כנף גלישה שמאפשרת גלישה בתנאי רוח שונים וקל מאוד ללמוד את צורת הגלישה הזו ביחד עם הכנף המיוחדת. ניתן לגלוש בצורה מהירה וחלקה, ממש בקלות. ומהסיבה הזו סוג הגלישה הזה מתאים לאנשים שטרם צברו ניסיון כלשהו בגלישה. 

גלישת WING – על הכנף

כאמור גלישת WING עצמה מתבצעת באמצעות הכנף המיוחדת אשר הגולש אוחז בה, והיא איננה מחוברת לגלשן עצמו. זאת בניגוד לגלישת רוח שבה התורן מחובר לגלשן עצמו. הגולש למעשה לא אוחז בכנף אלא הוא מחזיק בה ע"י שתי רצועות ייעודיות לאחיזה. הרצועות יושבות על כפתי הגולש וכאשר הכנף מתמלאת באוויר ניתן לנוע קדימה מעוצמת הרוח שנאגרה ודוחפת את הגולש קדימה. העקרון של תנועה והתקדמות בגלישה באמצעות אנרגיית ועוצמת הרוח היא עיקרון מוביל בענפי הגלישה. הכנף מעוצבת בצורה מאוד מיוחדת אשר מאפשרת לגולש להיות איתן ויציב תוך כדי פעולת הגלישה עצמה. הכנף גם עשויה מחומרים חזקים ואמידים אשר מקנים לה את היכולת להיות עמידה וחזקה לאורך זמן הגלישה. 

גלישת WING – כיצד ניתן ללמוד

אם גם אתם מעוניינים להתחיל ללמוד גלישת WING תוכלו לעשות זאת תוך השתלבות במסגרת לימודים בכמה בתי ספר אשר מלמדים גלישה בארץ. כמובן שגם ניתן ללמוד לבד, אך זו אופציה יותר קשה למימוש וביצוע אם אין לכם בתחום הגלישה הימית. ההמלצה היא כמובן להשתלב במסגרת קבוצתית שתספק לכם את הכלים, הידע והאימון המקצועי הדרוש לכך. מידע נוסף ניתן למצוא גם באתר http://www.surfo.co.il/Home

התחילו ללמוד עוד היום גלישת WING  – והגשימו את החלום שלכם!