ויזה לארצות הברית היא מסמך המציין, כי אדם רשאי להיכנס אל האזור הגיאוגרפי שלגביו הונפקה הוויזה. בארצות הברית, הוויזה נתונה לבדיקה מחודשת של מפקח מטעם מחלקת ההגירה, בנמל הכניסה וכן בעת הכניסה למדינה.

מהן מגבלות הוויזה בארה"ב?

לארצות הברית מספר מגבלות על ויזה המשפיעות על קבלת ויזת תייר למבקר פוטנציאלי. בקשות ויזה עשויות להידחות על רקע בריאות, עבר פלילי או מטעמים ביטחוניים אחרים. לדוגמה, כל מי שיש לו מחלה הניתנת להדבקת אחרים או הפרעה בריאותית או נפשית המהווה איום בטיחותי, לא יורשה בכניסה לארה"ב.

באילו מדינות אוכל לנסוע ללא ויזה?

עיין בסוג הדרכון כדי לגלות היכן אתה יכול לנסוע ללא ויזה אך עם הדרכון הנוכחי שלך. נכון לעכשיו, לאיחוד האמירויות הערביות יש גישה חופשית ביותר לוויזה עם 175 מדינות, ואילו לאפגניסטן, יש הכי פחות גישה ללא ויזה: ל – 30 מדינות בלבד.

קראו גם על: להוציא ויזה לארצות הברית במהירות

כמה זמן לוקח להכין ויזה

כל מדינה מטפלת בבקשות ויזה בצורה שונה. הקפידו לבדוק את האתר הממשלתי של המדינה בה אתם מתכוונים לבקר כדי לגלות כמה מהר הם מטפלים בבקשות הוויזה. לדוגמא, בקשות ויזה מרוסיה לצורך ביקור בקנדה, נמשכות כשמונה ימים, בעוד שלקנדים המעוניינים לנסוע להודו מומלץ להגיש בקשות ויזה לפחות 15 יום מראש.

מהו מכתב הזמנה לוויזה?

מדינות מסוימות, כמו קנדה וארצות הברית, עשויות לדרוש מהמבקר לכלול מכתב הזמנה בבקשת ויזת הנסיעות שלהם. מכתב הזמנה הוא מכתב רשמי של האדם שאליו אתה מתכוון לבקר בו מציין כי הוא מזמין אותך לבקר אותו במדינה זו.

מכתבי הזמנה עוזרים לרשויות הנסיעות להטיל על מבקרים פוטנציאליים ביקורים, ובכך שהם מוודאים כי ביקור זמני יהיה כך באמת. עיין באתר הממשל היעד שלך המיועד לקבלת פרטים על מה שצריך לכלול במכתב כזה.

מהן העמלות הדרושות להשגת ויזה?

לכל מדינה יש עמלות שונות עבור קבלת ויזה. עיין באתר ההגירה הממשלתית של היעד המיועד שלך כדי לגלות את העלויות. לדוגמה, אגרות בקשה לוויזה עבור ויזות לארה"ב מתחילות ב -160 דולר.

לחצו כאן לקרוא על ויזה לארה"ב באתר קליק ויזה