אין הרבה חוויות דומות לטיול בטבע. גם אם אתם לא טיילים מקצועיים, עדיין מדובר בחוויה ייחודית, מלא הרפתקאות וזיכרונות. זה לא משנה אם בחרתם לטייל בארץ או אם אתם יוצאים לטראק בין יום או יותר במקומות שונים בעולם. על מנת שהטיול ייעשה בצורה טובה, הרי שעליכם להיערך בהתאם, כלומר, אתם צריכים שיהיה לכם את כל מה שנדרש לטיול. מה נדרש לצורך טיול בשטח?

נעליים מתאימות

אין ספק שהדבר הכי משמעותי לטיול בשטח, אלה נעליים מתאימות. נעלי הליכה נוחות הן פרט חשוב, מאחר והן יאפשרו לכם לצעוד בצורה בטוחה, נוחה, בלי ליפול, בלי להיפצע ובוודאי בלי לשבור את הרגל. תוכלו ללכת עם הנעליים במשך שעות ארוכות ללא שום בעיה.

בגדים מתאימים

עליכם להתלבש בצורה מתאימה לעונה. זאת אומרת, אם אתם מטיילים ביום חם, מומלץ ללבוש בגדים קצרים, אם אתם מטיילים ביום קר, אז תתלבשו חם. חשוב להקפיד על בגדים שיהיו נוחים, ויאפשרו לכם לבלות בטבע במשך שעות ארוכות ללא שום בעיה.

דוחה יתושים

אחת הבעיות המשמעותיות איתה מתמודדים אנשים רבים, הם יתושים. לא משנה אם אתם מתכוונים ללון בשטח או לא, רצוי שתיקחו איתכם דוחה יתושים, כך לא תצטרכו להתמודד עם העקיצות שלהם. במקרים מסוימים, זה יכול להציל אותם מנזק בריאותי משמעותי.

מים

הליכה בשטח יכולה לגרום לכם להיות צמאים. ייתכן ולא תרגישו בכך וזה המצב הכי מסוכן, מאחר ואתם עלולים להתייבש בלי לשים לב. לכן, קחו איתכם מים, ביו אם זה במימייה, בקבוק או בכל דרך אחרת.

קרם הגנה

בדומה לדוחה יתושים, אתם צריכים גם להשתמש בקרם הגנה מפני השמש, על מנת שלא תישרפו. בדומה למים, הרבה פעמים לא שמים לב לעוצמה של השמש, ובסוף מגלים סימנים של כוויות על הגוף. לכן חשוב להיעזר בקרם הגנה, ולהשתמש בו כמה שיותר.

כובע

אם אתם רוצים להגן על עצמכם מפני השמש, אל תסתפקו רק בקרם הגנה, תשתמשו גם בכובע, זה ימנע מכם להיחשף לשמש בראש, כך גן תחסכו לעצמכם כאבים מיותרים.

 

מה נותר? לאחל לכם טיול מהנה וחווייתי ?