עיצוב חדר ילדים טומן בחובו הנאה רבה, הרי מדובר על הממלכה של הילדים שלנו. חלל רגוע עם אווירה ילדותית ותמימה, מעוצב בסגנון צעיר וססגוני והכי חשוב שהחדר יהיה נוח והילד יאהב לשהות בו. אז הנה כמה טיפים לעיצוב חדרי ילדים!

תקציב כספי

עוד טרם בוחרים חדרי ילדים, יש לבדוק מראש מהו התקציב הכספי העומד לרשותכם. תכננו מלכתחילה מהו הגבול שלכם, שכן חדרי ילדים אף עלולים לעלות הרבה מאוד כסף. עדיין, תמיד נרצה לעצב בעבור ילדינו חדר בעל מראה עשיר, פרקטי ופונקציונאלי. גם אם התקציב הכספי איננו גבוה, תמיד ניתן לעצב חדרי ילדים איכותיים.

עיצוב החדר

מן הסתם חדרי ילדים גם הם צריכים להיות מעוצבים למשעי, אולם קודם כל יש לבדוק את מידותיו של החדר ולבדוק מה בדיוק הוא יכול להכיל. ילדים צריכים מרחב ולא צפיפות הסוגרת עליהם.

ריהוט לפי גילאים

רוצים עוד טיפים לעיצוב חדרי ילדים? עיצוב החדר תלוי רבות גם בגיל הילד. לפעוטות יש צרכים שונים מאשר לילדים בוגרים יותר. מכיוון שכך חשוב שהחדר יהיה בטיחותי, עם פינות מעוגלות של הרהיטים, חשוב גם לבחור ריהוט שיהיה רלוונטי לגיל הילד לפחות לכמה שנים. ראו דוגמה באתר חברת רומיקס!

מהם הצבעים המתאימים לחדרי ילדים?

ברוב חדרי הילדים תמצאו לפחות קיר אחד צבוע, וגם במקרים הללו יש לחשוב טוב טוב מהו הצבע המתאים ביותר לחדר ילדים. לרוב יהיו אלה גוונים עדינים ופסטליים היוצרים אווירה נהדרת, וכמובן שהגוונים של חדרי בנות אינם אותם הגוונים המתאימים לחדרי בנים. אם הילד בוגר דיו, אולי תיתנו לו להשתתף בהחלטה.

חומרי גלם חזקים ועמידים

ילדים אוהבים לפרוק אנרגיות ומסיבה זו חשוב מאוד שכל האלמנטים בחלל יהיו חזקים ועמידים, לא כאלה שמתפרקים לאחר כמה חודשים.

> מידע נוסף ומגוון רהיטים במחירים אטרקטיביים ניתן למצוא בקישור זה!