בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לצאת לטיולי פריחה. עונת האביב מאופיינת בפריחה צבעונית של מגוון עצום של פרחים שונים, כך שחבל לפספס את המחזה המרהיב הזה. ישנם אנשים שבוחרים לצאת למסלולי הליכה שונים או פעילות של סנפלינג, אך אחרים מעדיפים להתענג על טיולי ג'יפים. מדובר על הזדמנות מדהימה לחוות את הארץ בצורה קצת אחרת, להגיע למקומות שלא ניתן להגיע אליהם ברכב פרטי וליהנות מנסיעה חווייתית בג'יפ איכותי ובטיחותי. טיולים מסוג זה מתאימים לכל גיל ולכל אירוע, ניתן למשל לחגוג בצורה כזאת יום הולדת חוויתי במיוחד, יום גיבוש לעובדים או סתם שבת כיפית עם המשפחה או החברים.

כל מה שחשוב לדעת לגבי טיולי ג'יפים

כאמור, טיולי ג'יפים מהווים את אחת הדרכים הטובות ביותר להתחבר לטבע, ליהנות מזווית ראייה קצת אחרת על מרבדי הפרחים ששוטפים כרגע את הארץ וכמובן ליהנות מחוויה בלתי נשכחת. היום ניתן למצוא חברות רבות המפעילות טיולי ג'יפים, אך חשוב לוודא כי מדובר על חברה שמקפידה על כל נהלי הבטיחות הקיימים. חשוב לבדוק מראש כי הג'יפ עבר את כל הטיפולים הנדרשים וכי הוא עומד בכל התקנות וכל האישורים ההכרחיים.

ניתן למצוא בכל רחבי הארץ מסלולי 4 X 4, אשר יכולים להוביל לפינות חמד שלא ניתן להגיע אליהם בשום צורה אחרת. מסלולים אלו עוברים ברוב הפעמים בין מטעים המלאים בפירות בשלים, שדות ירוקים ומפתים, מעיינות צחורים, נחלים קרירים וכמובן שלוליות בוץ שפשוט לא ניתן שלא לעבור דרכן. זוהי הזדמנות מדהימה להימצא בחיק הטבע בקונסטלציה קצת אחרת, דבר שמאפשר להשקיף על כל הנוף המרהיב הזה מזווית אחרת לחלוטין.

טיול ג'יפים יכול להשתלב בצורה מעולה עם פעילות אתגרית של סנפלינג בקומראן יחד עם ארוחה מושקעת במסעדת גורמה למשל, או לחילופין עם פיקניק בחיק הטבע. ניתן להתכונן לכך מראש, לארגן סלסלה עם מאפים טריים, סלטים מיוחדים, פשטידות, קישים וכל דבר אחר שיראה פסטורלי על רקע הטבע, הפרחים והנוף הקסום.

לסיכום, כל אחד חייב מדי פעם לקום מהספה ולצאת לחיק הטבע. טיולי ג'יפים מהווים את אחת האופציות הטובות ביותר, לחוות את הטבע וליהנות מאדרנלין וחוויה בלתי נשכחת.