אם בעבר היה נהוג פשוט לחגוג עם המשפחה במסעדה או לנסוע לחו"ל, הרי שהיום אירועי בת המצווה אינם נופלים כלל מאירועי בר המצווה הקלאסיים של הבנים. מועדון NINE מועדון לבת מצווה למשל, נחשב לאחד המקומות המבוקשים ביותר לצורך עריכת האירוע המיוחס. רוב ההורים מוכנים להשקיע ברגע המיוחד הזה, שבו הבת שלהם הופכת מילדה לנערה. לצורך כך, ההורים משקיעים לא מעט זמן ומאמץ בבחירת המיקום האידיאלי, הקייטרינג המושלם, האטרקציות המעניינות ביותר, וכמובן את האאוטפיט האידיאלי עבור האירוע המרגש הזה. כל אחת רוצה להרגיש כמו נסיכה ביום האירוע, דבר שכמובן מצריך לא מעט מחשבה ותכנון לגבי השמלה המושלמת, הנעליים התואמות, האקססוריז הייחודיים ביותר ועוד.

קבלו רעיונות למתנות מקוריות לבת מצווה

טיפים לבחירת האאוטפיט המושלם לבת מצווה

היום ניתן למצוא כמות עצומה של אאוטפיטים שונים לבת המצווה, כאשר כל נערה יכולה לבחור את הלוק שהכי מתאים עבורה. מומלץ להיכנס מראש לאתרי האינטרנט השונים של החנויות המתאימות, להתרשם מהמבחר ולהבין פחות או יותר מהו הכיוון שהכי מתאים לכם. ניתן לבחור מתוך מגוון מרשים של שמלות שונות, חצאיות מיוחדות, טופים ייחודיים ועוד.

לאחר בחירת הבגדים לאירוע, מגיע השלב הקריטי של בחירת הנעליים התואמות. מצד אחד, אתם רוצים למצוא נעליים שישלימו בצורה מושלמת את מראה השמלה, אך מצד שני הנעליים לא אמורות לשדר חזות בוגרת מדי. מומלץ להגיע לחנות המחזיקה מגוון רחב של נעליים שונות, להתייעץ עם המוכרת במקום וכמובן – לא להתעצל למדוד.

החלק החשוב ביותר בכל האאוטפיט הוא כמובן החלק של בחירת האקססוריז המתאימים. יש צורך למצוא אביזרים שיוסיפו מעט עניין ויצירתיות במראה הכללי של כלת השמחה. אומנם נכון שניתן להסתפק בתכשיטים קלאסיים יותר כגון צמידים, שרשראות וטבעות, אבל מה יכול להיות יותר מעניין מאשר סיכה מעוצבת לראש או תיק מקורי שיתפוס את העין?

לסיכום, כל אחת צריכה למצוא את האאוטפיט האידיאלי עבור אירוע בת המצווה שלה, בהתאם לטעם האישי וכמובן למבנה הגוף. בדיוק כמו שנהוג להשקיע בקייטרינג איכותי או מועדונים לבר מצווה \ בת מצווה הכי מבוקשים, כך בדיוק יש להשקיע במראה זוהר עבור כלת השמחה.