אם יש משהו טוב שיצא לנו מהקורונה, זה ללא ספק החיבור המחודש עם הטבע. אחרי כל כך הרבה זמן של תנאי פנאי נוקשים ומוגבלים, הרבה ישראלים מחפשים אחר מה שיש לטבע הישראלי להציע באמצעות טיולים בארץ! לצד הפרידה מהחורף הגשום והקר, אנחנו נפרדים גם מחובת המסכות וזוהי בהחלט סיבה אמיתית לחגוג.

הטבע הישראלי מוכיח לנו שלא תמיד צריך לטוס לחו"ל בשביל להנות ממקומות מרהיבים לטייל בהם. אז מה הם המקומות הטובים ביותר לטייל בהם באביב?

מטיילים באביב – המקומות שחייבים להכיר

אספנו במיוחד עבורכם מקבץ קטן של מקומות שאתם חייבים לטייל בהם באביב הזה, וגם אם אתם חושבים שאתם מכירים את כל הטיולים השווים בארץ – תתכוננו להיות מופתעים:

  1. הטירות הסמויות מן העין בשרון – מדובר בסיור היסטורי מעניין ומרהיב ביותר. אי שם בגוש תל מונד. שם תוכלו לגלות סיפורים היסטוריים על האחוזות, הפרדסים והטירות שנבנו בשרון במאה ה-19 וה-20. על גן הברון פילקס מנשה מעשירי קהילת אלכסנדריה, על בית הלורד שהפך למוזיאון, על פרשת ילדי אוסלו ועוד סיפורים רבים ומעניינים באותו אזור.
  2. ארכיאולוגיה בחוף הים של אשדוד – המים אמנם דיי קרים בשביל להיכנס, אבל זהו מזג אויר מושלם לטיול על שפת הים והעשרת הידע ההיסטורי המרתק על העיר אשדוד. אשדוד, היא העיר השישית בגודלה בישראל והגדולה ביותר במחוז הדרום. אתריה ההיסטוריים החשובים שומרו ונפתחו לקהל הרחב לאחרונה. כדאי מאוד.
  3. שביל ישראל – לטרון ודרך בורמה – שביל ישראל המוכר והאהוב, שמספק לנו שלל מסלולי טיולים יפהפיים והאביב היא עונה מושלמת לכך. ממנזר לטרון, הנקרא גם מנזר השתקנים, יוצא מסלול מרהיב, העובר דרך היופי שבדו הקיום וממשיך להרים ליופי הישראלי.

> למגוון טיולים בארץ ומבחר פעילויות נופש למבוגרים היכנסו אל אתר ביג טיים!