עונת הקיץ היא העונה הפופולרית והמומלצת ביותר לחופשה. זוהי העונה בה מזג האוויר חמים ונעים במיוחד, כך שניתן ליהנות ממגוון אטרקציות או טיולים מהנים ללא חשש ממזג אוויר לא צפוי, כמו שקורה בדרך כלל בעונת החורף.

אם אתם סוגרים חופשה בעונת הקיץ לפי חבילת נופש מאורגנת מראש, שימו לב שהחבילה תואמת את הציפיות שלכם מהחופשה ויש בה את כל מה שצריך לחופשת קיץ מושלמת. מומלץ לבחור חבילת חופשת קיץ כזו המציעה גם מגוון טיולים או בילויים הכלולים במחיר החופשה, כך שתמיד יהיה לכם תעסוקה ובילוי במהלך החופשה.

יעדים המתאימים לעונת הקיץ

עונת הקיץ בארץ איננה כמו כל עונות הקיץ בשאר חלקי העולם. לכן, כאשר אתם בוחרים חופשת קיץ באחד מהיעדים בחו"ל, שימו לב שחבילת הנופש כוללת יעדים בהם מזג האוויר דומה כמו למזג האוויר בארץ – חמים ונעים במהלך כל היום. כך תוכלו להיות בטוחים שכל החופשה שלכם תהיה בדיוק כמו שתכננתם, וללא הפתעות במזג האוויר.

היעדים המומלצים לחופשה בעונת הקיץ הם כרתים, ברצלונה, אמסטרדם, מדריד סיציליה ועוד. למידע נוסף בנושא יעדים מומלצים היכנסו לאתר אופקים.

מיקום המלונות בסמוך לחוף הים

מכיוון שאתם מתכננים את החופשה בעונת הקיץ, נצלו את ההזדמנות כדי לשהות במלון מפנק שיהיה גם קרוב ככל הניתן לחוף הים. כך תוכלו לפתוח כל בוקר במהלך החופשה בבילוי בים, התקררות והירגעות כמו שצריך בחופשה ואז להמשיך לטיולים רגליים ברחבי העיר או טיולים חווייתיים באזורים אחרים במדינה.

אטרקציות מים

במהלך חופשת הקיץ הכי כיף לבלות כמה שיותר בתוך המים, כך נהנים וגם מתרעננים ממזג האוויר החמים השורר בחוץ. כאשר אתם בוחרים חופשת קיץ מפנקת, העדיפו לבחור את היעדים או המלונות הסמוכים למגוון אטרקציות ימיות שתוכלו לעשות במהלך החופשה.

לדוגמה אטרקציות כמו אופנועי ים, מצנח רחיפה מעל המים, קיאקים, הפלגה בספינה מפנקת ועוד. מומלץ לבחור את האטרקציות הימיות כך שיכללו כחלק ממחיר החופשה הכללי ולא בנוסף אליה. כך תוכלו לסגור מראש את כל האטרקציות האלו מבלי להגיע לפני למקום או להתאכזב שאין מקומות פנויים.