בשנים האחרונות חברות התקשורת השונות מבינות שהן נמצאות בבעיה, שכן לצרכנים יש אופציה נוספת הרבה יותר אטרקטיבית, הרבה יותר פשוטה ונוחה, קוראים לאופציה הזאת אינטרנט.

צרכנים רבים בוחרים לעזוב את הטלוויזיה ולעבור לראות סרטים וסדרות דרך האינטרנט. זה יותר נוח, יותר פשוט, הרבה יותר נגיש וזמין. במקום להזדקק למסך הגדול, הם יכולים להתחבר לאתר כזה או אחר, ולראות את הסדרות והסרטים האהובים עליהם, בכל דרך ובכל צורה שהם רוצים.

לכן, חברות רבות בוחרות לעבור ולהיעזר בכלים ובאמצעים שונים שנמצאים באינטרנט ומאפשרים להם לספק שירותים מגוונים ללקוחות שלהם, בצורה זמינה ונגישה יותר. זה לא בא במקום שירותי הטלוויזיה שהן מספקות, אלה ביחד איתם.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות באפליקציה של סטינג TV. מדובר על אפליקציה של חברת יס, אשר המטרה שלה היא לאפשר לכל מי שרוצה להתחבר לשירותי החברה וליהנות ממגוון רחב של ערוצים לצפייה, בין אם זה דרך מכשירי הסלולר, טאבלטים, מחשבים או באמצעות סטרימרים. הרעיון הוא, להוריד את האפליקציה וכך אפשר ליהנות ממגוון רחב של ערוצים, מבלי שיש צורך להתחבר לשירותים של החברה וכן מבלי שיש צורך להיות מול הטלוויזיה כל הזמן.

מה היתרונות של שירות זה

ראשית, כפי שציינו מדובר באפליקציה, זה אומר שאנחנו יכולים להתקין אותה על כל מכשיר שאנחנו רוצים וכך אפשר לצפות בתוכניות השונות שמוצגות בה.

שנית, אנחנו לא צריכים להתחייב בפני החברה. לא מדובר פה על עסקה ארוכת טווח, אפשר פשוט לחבור לאפליקציה לתקופה מסוימת ואם זה לא מתאים לנו, אז להתנתק ממנה.

שלישית, האפליקציה כוללת מספר חבילות, אנחנו רק צריכים לבחור איזו מהן מתאימה לנו, ולבחור בחבילה הזאת.