ריסוס נגד ג'וקים

הדברת דירה היא שירות שאמור לפתור את הגעתם של חרקים ומזיקים שונים כמו נמלים, ג'וקים ואחרים אולם מעטים עושים הדברה זו לצורך מניעה פעם בשנה. הם מחכים שהג'וקים והמזיקים יגיעו ורק אז פועלים לטובת פתרון הבעיה. בכל מקרה שלא יהיה בהתאם למצב שלכם ניתן לבצע ריסוס נגד ג'וקים בעצמכם או דרך מדביר מקצועי ומנוסה. הדברה עצמאית לרוב תהיה נקודתית ולא באמת תפתור את הבעיה כולה והג'וקים עשויים להמשיך להגיע ולפקוד את הבית שלכם. לכן כדאי יהיה להשקיע מעט בזמן מדביר שיפתור לכם את הבעיה לחלוטין… לפחות לתקופה הקרובה.

לכמה זמן תקפה הדברה מקצועית נגד ג'וקים?

אנשים רבים מחפשים לחסוך את עלויות המדביר כיוון שמדובר רק בג'וקים, אולם זה לא החוכמה הגדולה לחסל את הג'וקים אלא לדאוג לכך שהם לא יגיעו בתקופה הקרובה גם כן. כלומר שלא רק מדובר בהדברה נקודתית או עזרה ראשונה מה שנקרא עם הדברה פשוטה של תרסיס מהסופר אלא לעשות שימוש בחומרי הדברה מיוחדים ושיטת הדברה  של מיכאל המדביר שתסייע במיגור הבעיה לפחות לשנה הקרובה. זו תקופת הזמן המוערכת שההדברה תחזיק פלוס מינוס. מומלץ פעם בשנה לבצע הדברה לצורך מניעה.

מתי הם נפוצים יותר?

הג'וקים נפוצים בכל עונות השנה אולם בעיקר פעילים בחודשי הקיץ החמים. את הריסוס יש לבצע אפילו קצת לפני עונת הקיץ, בחודשי האביב זה זמן טוב לביצוע ההדברה. גם אם חיכיתם עם ההדברה עד שהג'וקים כבר פקדו את ביתכם אל תאמרו נואש כיוון שגם במקרה כזה אפשר להיפתר מהם עם הדברה מקצועית, מקיפה ונכונה. במידה וזיהיתם כמות גדולה של ג'וקים בסביבתכם ואינכם מצליחים לטפל בבעיה בעצמכם צרו קשר עם מדביר מקצועי ומנוסה בתחום כמו הדברה מיכאל ובוריס שיספקו לכם שירותי ריסוס נגד ג'וקים ברמה הגבוהה ביותר ויפתרו לכם את הבעיה, לפחות לשנה הקרובה.