תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה, אתם מגיעים לחיפה מהמרכז או מהדרום, ויש לכם מספר פגישות בעיר. הן לא מאורגנות בלוח זמנים סביר, אחת אחרי השנייה, הן גם לא מאורגנות בהכרח באותו מקום. אז עולה שאלה מה עליכם לעשות?

אתם יכולים לפתור את זה בכך שפשוט תבלו את זמנכם בעיר, תטיילו, תיסעו למקומות שונים וכדומה, אתם יכולים להחליט שאתם נוסעים לחוף הים ומבלים שם, אך אתם יכולים גם לפנות אל בתי מלון, בתי דירות, שמציעים אפשרות להשכרת חדרים לפי שעה בחיפה.

במדינות רבות בעולם, זה כבר הפך להיות מאוד מקובל, האופציה של השכרת חדרים לפי שעה בין פגישות או בין אירועים עסקיים שונים. הרבה פעמים מי שמשתתף באותן פגישות, בוחר לערוך אותן קרוב למקום בו אפשר ליהנות מהשכרת חדרים לפי שעה, כך בין פגישה לפגישה הוא ניגש לחדר ונח, מתרענן, מתקלח ויוצא לפגישה הבאה שלו. לעיתים הוא משתמש בחדר מספר פעמים ביום ולעיתים פעם אחת.

מה ההבדל בין השכרת חדר לפי שעה לבין השכרת חדר בבית מלון? התשובה היא פשוטה, זה הרבה יותר זול והרבה יותר נוח. חדר בבית מלון מחייב אותנו לשכור את שירותיו למשך לילה שלם, אם אנחנו לא משתמשים בו כל הלילה, אנחנו מפסידים מבחינה כספית. לכך צורך להוסיף, אם אנחנו שוכרים חדר לפי שעה, אנחנו לא מחוייבים לעזוב אותו בשעה מסוימת, מצד שני, אם אנחנו שוכרים חדר בבית מלון, אז אנחנו מחויבים לעזוב אותו בשעת הצ'ק אאוט.

לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא בחיפה מגוון מקומות שמשכירים חדרים או צימרים לפי שעה בצפון. כמובן שלא כל המקומות בהם ברמה אחידה, יש מקומות שמספקים חדרים ברמה הרבה יותר גבוהה, יש מקומות שמספקים חדרים ברמה פחות טובה. אנחנו צריכים לבחון מה הצרכים שלנו, האם אנחנו צריכים חדרים מאובזרים ומפנקים, או שאנחנו יכולים להסתפק בחדר עם מיטה נוחה, מקלחת, טלוויזיה ומיזוג אוויר.

מה שחשוב הוא, שהחדר יהיה במקום נוח, זמין ונגיש, ורצוי גם לוודא שתהיה לנו חנייה נוחה במקום.