השכרת חדרים לפי שעה יכולה להיות אחד הדברים היותר מעניינים שאפשר לעשות בטיול. הזמנת חדר כזה לא מצריכה שירות לקוחות של בתי מלון מייגעים ומתישים ואינה עולה כמו חדר במלון. רציתם לצאת כבר אחרי שעה מהחדר? מצוין. שלמו רק לפי השעה ששהיתם בו.

השכרת חדרים לפי שעה – המקום המושלם לריגושים קטנים

חלק מעניין בטיול הוא הספונטניות שבו דברים נעשים. כאשר לוקחים חדר לפי שעה, בלי יותר מידי טלפונים וייבוש על הקו עד למציאת חדר. באים למקום, מסתכלים, אם מתאים לכם, שוכרים אותו בדיוק לזמן שבו תרצו. בא לכם להוסיף שעתיים לזמן, אף אחד לא יקשה עליכם.

חלק נוסף שבגללו שווה מאוד לשכור חדרים לפי שעה הוא העלות הנמוכה. ברוב המקרים חדר כזה יעלה לכם כ 250 שקלים ל 3 שעות.. תרצו להמשיך, מעולה.. שלמו על כל שעה נוספת עוד סכום זעום אך העיקר שאינכם מחויבים ליממה שלימה כמו במלונות.

האם חדרים לפי שעה בצפון זו אטרקציה? |

החבר'ה בצפון הארץ, בונים את חדריהם בצורה שתגרום לכל דורך במקום, להתאהב ולחזור שוב כדי להשכיר שם שוב צימרים לפי שעה בקריות, ולא ילכו למתחרים אחרים שכן גם השירות של הצפונים אדיב ונחמד למדי ועשיר ביחס אנושי חם ולבבי שלא ישאיר לכם מקום להתלבטות היכן תרצו להיות גם בפעם הבאה שלכם בצפון.

מעבר לכך, הפתרון המיידי שבמציאת חדר כזה היא העלות הנמוכה. זה יכול להסגר גם ב 300 שקלים לחצי יום. תמורה יפה מאוד לזוג, שחושב להעביר לילה רומנטי לצד עצי פרי וירק עם ריחות של גן עדן וצמחיה עשירה מאין כמותה.

איפה הכי כדאי לשהות בחדרים לפי שעה? |

איך לא.. רמת הגולן, הוא יעד עיקרי וחשוב למקרה ותרצו לשים את הראש לילה אחד. מקום זה מושך מעין כמותו בכדי לשכור בו חדרים לפי שעה. המרחבים והנופים עוצרי הנשימה הם נשמת אפם ורוחם של הצפוניים ששומרים על אזור מגוריהם בקנאה רבה ובעיקר נהנים ואוהבים את מה שהם עושים.