נתקעתם עם הרכב בשולי הכביש? לא נעים, אבל היום יש פתרונות לכל דבר. התגובה הראשונית לאחר כמה ניסיונות כושלים להפעיל את הרכב שוב שלא מצליחים, היא להזמין גרר שייקח את האוטו למוסך כדי לבדוק מה לא בסדר אתו ולתקן.

אבל לא תמיד זה הפתרון הנכון. ישנם מקרים שדווקא להזמין מוסך נייד יאפשר לכם להמשיך לנסוע עם הרכב לאותו מקום שרציתם. מלבד הזמן שתחסכו על ידי המתנה למוסך שיטפל ברכב שלכם ואולי גם כמה ימים שלא יהיה לכם רכב, מוסך נייד גם יודע לאתר את התקלה במהירות, בגלל שיטות העבודה שלו, כפי שתראו.

אז באיזה מקרים צריך מוסך נייד?

מוסך נייד יכול להיות טוב במקרים שהרכב פשוט לא מתניע ולא ברור מה הבעיה שלו. עם הרכב נפגע מתאונה או שמד השמן מורה על בעיה בצנרת של הרכב, זה טיפול למוסך. שם עם הציוד הכבד בודקים את הבעיה, מפרקים את החלקים השונים ואחר כך מתקנים, אבל במקרים שהרכב פשוט ממאן להגיב ולא ברור למה, יכול מאוד להיות שמוסך נייד מטעם חברת עמי פיקס הוא הפתרון שלכם.

איך? אתם מתקשרים לשירות שלנו למוסך נייד ואיש המקצוע ישאל אתכם כמה שאלות כדי לקבל תיאור מלא של הבעיה שלכם, להבין במה מדובר ולדעת האם אפשר לפתור את זה על ידי שירות מוסך נייד. לאחר השאלון הקצר הזה הוא ינסה אתכם יחד כמה אפשרויות כדי לוודא שהבעיה אינה יכולה להיפתר על ידיכם בצורה פשוטה, ולאחר מכן הוא יצא לדרך עם כלי העבודה וחלקי החילוף אם צריך.

מקרה נפוץ מאוד הוא כשהמצבר נגמר וצריך להחליף אותו במצבר חדש, אז, המוסך הנייד יביא את דגם המצבר המתאים על פי בחירתכם, ככה שאחרי כמה דקות תהיו כבר בהמשך הנסיעה.