יום שבת הוא יום מנוחה עבור כל משפחה. זה הזמן האידיאלי של משפחות לצאת ולבלות יחד, של הורים להנות עם הילדים שלהם ולהשקיע בהם את זמנם הפנוי. לאחר שבוע תובעני שבו כל אחד מבני הבית עסוק בענייניו, אין כמו שבת בכדי להנות יחד כמשפחה. אם אתם מחפשים אטרקציות שונות לבילוי עם הילדים שלכם בשבת, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

באיזה אטרקציות כדאי לבחור?

יום שבת הגיע וזה זמן מושלם לבלות עם הילדים שלכם, אז הנה כמה אטרקציות שיעניקו לכל המשפחה זמן איכות נעים וחוויתי:

ראשית כל, כדאי מאוד שתבחרו באחת מהאטרקציות שמציעים הקיבוצים השונים: קטיף של פרחים, תותים או כל סוג של פירות אחרים, ביקור ברפת של קיבוץ כלשהי או בפינת החי ועוד מגוון אטרקציות שונות מיוחדות לקיבוץ כזה או אחר בלבד. אין ספק שהילדים שלכם ייהנו יחד אתכם מהאטרקציות השונות שמציעים הקיבוצים למשפחות לשבתות וחשוב לבחור את הקיבוץ אשר מציע את האטרקציה המתאימה לכם ביותר.

אטרקציה נוספת בימים החמים היא כמובן ביקור בחוף הים. אין כמו ביקור משפחתי בים. הקפידו לבחור חוף נעים שמתאים למשפחות ולהצטייד מראש בכל מה שצריך בכדי לשהות פרק זמן ניכר מהיממה על החוף.

אם בא לכם להנות ממקום סגור תמיד תוכלו לבחור בביקור ביקב כלשהו אשר פתוח בשבת ומציע סיור ביקב למשפחות. מדובר על סיור למידה איכותי ונעים.

כמובן שגם מסלול כלשהו בטבע יכול להיות מהנה מאוד. יש להתאים את המסלול לגילאי הילדים מבחינת רמת הקושי שלו וחשוב מאוד להגיע אליו מוכנים.

אין ספק שכיום ניתן למצוא לא מעט אטרקציות לבילוי משפחתי בשבת ועל כן, בדקו היטב איזו אטרקציה תתאים לכם ביותר כמשפחה ומאיזה אטרקציה הילדים שלכם הכי ייהנו ובחרו בה.

אולי יעניין אותך גם סיור רפתות בקיבוצים