אם אתם מחפשים פעילות אטרקטיבית ומהנה עבור צוות העובדים שלכם, צוות המורים או כל צוות אחר, כדאי מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות שונות שתוכלו לבחור בהם עבור יום גיבוש לצוות שלכם. יחד עם זאת, בכדי שהצוות שלכם יהנה מהיום ויתגבש בצורה הטובה ביותר, יש לבחור פעילות אטרקטיבית המתאימה לצוות ומתאימה לגיבוש. כמובן שאם אין לכם תקציב משמעותי מדי עבור פעילות מגבשת לצוות שלכם, כדאי שתבחרו בפעילות שמצד אחד לא תהיה יקרה מדי ומצד שני, תהווה פעילות איכותית וחווייתית.

כיצד תבחרו פעילות מגבשת לצוות שלכם בהוצאות מינימליות?

לא תמיד עומד על הפרק תקציב גדול כאשר מעוניינים להוציא צוות כלשהו ליום גיבוש חוויתי. כך לדוגמא: אם מדובר על צוות מדריכים של תנועת נוער שאין לה תקציב משמעותי או צוות עובדים במקום כלשהו שבו אין תקציב מהותי מדי לימי גיבוש צוות עובדים, אך עדיין מבינים את הצורך בפעילות מגבשת ואיכותית, חשוב מאוד שתדעו שכיום תוכלו לבחור בפעילות אטרקטיבית שלא תעלה לכם יותר מדי. סדנת או די טי מהווה סדנה איכותית מאוד ורלוונטית לגיבוש כל צוות, אשר לא דורשת השקעת תקציב משמעותי מדי אך בד בבד, מעניקה לכל אחד שמשתתף בה חוויה ייחודית ומהנה מאוד וביכולתה לגבש כל צוות באשר הוא באופן האידאלי.

מהי סדנת או די טי?

סדנת ODT היא סדנה שמשמעותה הוא אימון מחוץ לגבולות המוכר. מדובר על סדנה שכוללת בה מגוון רחב של פעילויות ומשחקים המותאמים לגיל המשתתפים, למטרות הסדנה ולאופי המשתתפים. במהלך הסדנה ישתתף הצוות במגוון משחקים שונים שמטרתם היא לגבש ביניהם, לגרום להם לחשוב מחוץ לקופסא ולהנות מחוויה יוצאת דופן.