איך לגבש צוות במינימום הוצאות?

גיבוש צוות עובדים

אם אתם מחפשים פעילות אטרקטיבית ומהנה עבור צוות העובדים שלכם, צוות המורים או כל צוות אחר, כדאי מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות שונות שתוכלו לבחור בהם עבור יום גיבוש לצוות שלכם. יחד עם זאת, בכדי שהצוות שלכם יהנה מהיום ויתגבש בצורה הטובה ביותר, יש לבחור פעילות אטרקטיבית המתאימה לצוות ומתאימה לגיבוש. כמובן שאם אין לכם תקציב משמעותי מדי עבור פעילות מגבשת לצוות שלכם, כדאי שתבחרו בפעילות שמצד אחד לא תהיה יקרה מדי ומצד שני, תהווה פעילות איכותית וחווייתית.

כיצד תבחרו פעילות מגבשת לצוות שלכם בהוצאות מינימליות?

לא תמיד עומד על הפרק תקציב גדול כאשר מעוניינים להוציא צוות כלשהו ליום גיבוש חוויתי. כך לדוגמא: אם מדובר על צוות מדריכים של תנועת נוער שאין לה תקציב משמעותי או צוות עובדים במקום כלשהו שבו אין תקציב מהותי מדי לימי גיבוש צוות עובדים, אך עדיין מבינים את הצורך בפעילות מגבשת ואיכותית, חשוב מאוד שתדעו שכיום תוכלו לבחור בפעילות אטרקטיבית שלא תעלה לכם יותר מדי. סדנת או די טי מהווה סדנה איכותית מאוד ורלוונטית לגיבוש כל צוות, אשר לא דורשת השקעת תקציב משמעותי מדי אך בד בבד, מעניקה לכל אחד שמשתתף בה חוויה ייחודית ומהנה מאוד וביכולתה לגבש כל צוות באשר הוא באופן האידאלי.

מהי סדנת או די טי?

סדנת ODT היא סדנה שמשמעותה הוא אימון מחוץ לגבולות המוכר. מדובר על סדנה שכוללת בה מגוון רחב של פעילויות ומשחקים המותאמים לגיל המשתתפים, למטרות הסדנה ולאופי המשתתפים. במהלך הסדנה ישתתף הצוות במגוון משחקים שונים שמטרתם היא לגבש ביניהם, לגרום להם לחשוב מחוץ לקופסא ולהנות מחוויה יוצאת דופן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
אביבית גולן

אביבית גולן

אביבית אוהבת לטייל הרבה ונהנת מהחיים, בנוסף היא שמחה לכתוב על זה ולשתף אתכם.

תהנו מהמאמר הבא...

יקבים מומלצים

יקבים מומלצים

כבר אמרו על היין הכל היין משמח לבב אנוש לכן אין כמו לעצור בקיבוץ וללגום יין טעים מהיקב . בכוחו של היין לגרש את כל

קרא עוד »