בדומה לערים גדולות ומרכזיות בכל מקום בעולם, כך גם בבירת איטליה, רומא, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של בתי מלון בסגנונות וברמות שונות. אנחנו יכולים למצוא בעיר, בתי מלון שמתאימים לזוגות צעירים, בתי מלון שמתאימים לזוגות עם ילדים המציעים הצגות לקטנטנים בסגנון הנסיכה והצפרדע יובל המבולבל, בתי מלון שמיועדים לאנשי עסקים, מקומות שמתאימים ללינה בזול וכמובן בתי מלון יוקרתיים.

בתור מי שמעוניינים לטייל בעיר, אנחנו צריכים גם להכיר בתי מלון שונים, וגם לדעת למצוא בתי מלון במחירים זולים וטובים. לשם כך אנחנו גם צריכים לדעת מתי להגיע ולא פחות חשוב, לאן להגיע. שכן באופן טבעי, יש מקומות בהם בתי המלון יקרים יותר, יש תקופות בהן המחירים מאמירים כתוצאה מהביקוש.

בשביל להכיר מלונות מומלצים ברומא, אנחנו יכולים להיעזר באתרי אינטרנט שונים, בין אם מדובר באתרים שמאגדים בתוכם מלונות ובין אם מדובר באתרים של בתי מלון באופן ספציפי. נקודה אחרת, בשביל להכיר מלונות, רצוי מאוד שאנחנו נבצע מחקר מקיף על האזור בו בתי המלון בהם אנחנו מתעניינים נמצאים, על מנת לדעת האם משתלם לנו לישון בהם או לא ואלו אירועי תרבות הם מציעים כמו שניתן למצוא באתר זה.

הנה כמה דוגמאות לבתי מלון ששווה להכיר, למשל, THE HIVE, בית מלון קטן ומרשים, שנמצא לא הרחק מבזיליקת סנטה מריה, נחשב לבית מלון פופולארי בזכות העיצוב המרשים שלו והשירות הנהדר שמקבלים במקום, בית מלון אחר הוא ליברטי בוטיק, כפי שניתן להבין מהשם מדובר בבית מלון בוטיק, קרי, בית מלון עם מעט מאוד חדרים אך מעוצבים ומאוכלסים עם כל מה שאנחנו צריכים. בית המלון כולל אינטרנט אלחוטי חינם ושירות של אנשי צוות מנוסים. שניהם נמצאים ליד תחנת טרמיני בעיר.

מלון בוטיק אחר, הוא צ'ארם ספנייה, מלון יחסית חדש, אף על פי שהוא נמצא במרכז ההיסטורי של רומא, מה שאומר שהוא קרוב לכל האזורים החשובים בעיר. מלון אחר שנמצא במרכז, הוא פאולו II, מדובר בבית מלון שנמצא בבניין שנבנה בתחילת המאה הקודמת, והוא מציע גם חדרים מעוצבים, גם אזור קבלה מרשים וכן חצר שקטה ונעימה שניתן ליהנות ממנה. מלון אחר שקרוב למרכז הוא רומא גלאם, אשר ממוקם על ויה נאציונלה ונחשב למלון מאוד איכותי ונעים.

מידע נוסף באתר Wize Travel.