כמה מאיתנו היו בחדרי בריחה מטורפים בארץ ובעולם ולא הרגישו סיפוק ממצה כדי לחזור שוב וכן לחפש מקומות אחרים אשר יביאו את אתגרם על סיפוקם. אלא שזה לא קורה מהר כל כך ובמקרים כאלו יחפשו וירדפו אחד חדר בריחה מאתגר וקשה במיוחד.

5 חדרי בריחה קשים במיוחד |

  1. בפתח תקווה קיים ה book escape room המביא אל מבקריו את המרכז לבריאות הנפש ויוצר בתיאור מעלליו את המרכז המסוכן לבריאות הנפש שבו אתם תשהו לאורך הזמן הקצוב שלרוב לוקח 60 דקות עד לסיום התוכנית ומילוט אל מחוץ למרכז. זהו אתגר מפחיד וקשה מאוד ומעורבים בו כמה תרגילי פיענוח חזקים וקשים.

 

  1. מר איקס. במשימה זו אתם חייליו הנאמנים של X – המלך הבלתי מעורער של נסיכו המפרץ ובעל קשרים מסוכנים בכל רחבי העולם והפעם תשלחו אל הבורסה ליהלומים, שם נמצא "היהלום השחור". יהלום בעל כוחות על טבעיים עליכם להשיג אותו לפני שיגיע לידיים הלא נכונות ומה רע ומר יהיה גורלכם.

 

  1. ישנה אגדה אורבנית מאיימת, המספרת על חדר 364 בהוטל סליפי הולו. זהו מקום חשוך ומסויית עד מוות. אורחים ששהו בחדר, נעלמו במסתוריות מבהילה. השמועות מספרות על פעילות על טבעית הזויים ורעשים מוזרים הבוקעים מחדר מספר 364. כחלק מקבוצת חוקרים הרעבים לאמת, מנהל בית המלון מזמין אתכם לחקור את המקרה של חדר 364 ולהיכנס לעומק הפיענוח ובכך להחזיר למלון את שמו הטוב. עד כה, כל מי שנכנס מעולם לא נראה שוב.

 

  1. חדר בריחה העין, הוא בהחלט המילה האחרונה בתחום חדרי הבריחה בישראל. העין, מבוסס על סרט אימה יפני. הרעיון המקורי שהרבה חדרי בריחה בארץ עושים בו שימוש ונוהרים אל העלילה הזו בכל רחבי הארץ הוא שילוב מיוחד של מספר סצנות אימה שונות במשחק אחד ובזמן אחד. תחושת פחד ורעשים מפחידים לאורך המסלול כולו מקנים פחד עצום בדרך לסיומו.

 

  1. איש הקרח. הכי מפחיד בסדרה זו. העובדה שתצטרכו למצוא פתרונות מהירים למשימות מכיוון שכל המסלול נעשה ב… חדר קירור – מבהילה ומרטיטה את הלב.

לחצו לעוד מידע על חדרי בריחה פנויים