הבת מצווה הינו רגע מרגש למשפחה החוגגת ולכלת בת המצווה כאחד. לרגל חגיגות אירוע זה נהוג להעניק לכלת בת המצווה מתנות ייחודיות אשר אינן ניתנות בכל יום הולדת רגיל. לצורך מתן כמה רעיונות מקוריים למתנות בת מצווה נכתב המאמר הבא.

אסקייפ רום

את חדרי הבריחה כבר כולם מכירים. אלו החדרים ההופכים יום שגרתי ליום מלא אדרנלין ומשלבים חשיבה אתגרית ביחד עם פעילות קבוצתית. ניתן להעניק את המתנה הזאת כיום גיבוש משפחתי או כזמן איכות של כלת בת המצווה עם אחד ההורים ואפשר להעניק את מתנה זו גם בעבור כלת השמחה ביחד עם חבריה.

צניחה חופשית

החוק בישראל קובע שמותר לעשות צניחה חופשית החל מגיל 12. מתנה זו הינה ייחודית ולמעשה ישנם אנשים רבים אשר אינם עושים צניחה חופשית לאורך כל ימי חייהם. עם כלת בת המצווה אוהבת ספורט אקסטרים זוהי יכולה להיות מתנה מושלמת עבורה.

בוק בת מצווה בטבע או בים

בעידן של היום נהנים האנשים הצעירים להעלות תמונות שלהם לרשת ולקבל לייקים ותגובות רבות על תמונותיהם. את התמונות נוהגים הצעירים להעלות מכמעט כל חוויה כמו ארוחה במסעדה, סרט ולמעשה ישנם אנשים שמתעדים כל פעולה שלהם. הענקת בוק מקצועי לכלת בת המצווה יכול לשמח אותה מאוד מפני שזוהי חוויה שנחשבת לייחודית בעבור דוגמניות ואנשים מפורסמים. בבוק בת מצווה המקצועי שתקבל כלת השמחה תוכל להתגאות, להעלות לפייסבוק, לאינסטגרם ולכל הרשתות החברתיות בהן היא משתמשת או אפילו להדפיס צילומים על מגנטים. ניתן לעשות בוק כזה דרך אתר https://shmulik-hazan.co.il/

מחנה קיץ בחול

מחנה קיץ בחול יכול להתקיים במקומות שונים בעולם. ישנם גם מחנות קיץ המיועדים לילדים יהודים מרחבי העולם. חוויה זו הינה ייחודית מאוד ובנוסף לחוויה חיובית יכולה הילדה לשפר את מיומנויות השפה האנגלית שלה ולהכיר חברים חדשים מרחבי העולם.

סדנאות בישול

במידה וכלת השמחה אוהבת לבשל, תוכלו להעניק לה במתנה חוויה שתעצים את יכולות הבישול שלה ביחד עם חוויה ייחודית. ישנם שפים מפורסמים אשר מעבירים סדנאות בישול גם לחובבנים וכך תוכל כלת בת המצווה לפגוש אותם מקרוב והחוויה גם תישאר אתה לאורך זמן מפני שתלמד בסדנה מיומנות ישימה.

קראו גם: צילום על מגנטים לאירועים.