אם אתם רוצים לצ'פר את העובדים שלכם ולהוציא אותם לפעילות כיפית ומלאת חוויות כדאי לשקול להוציא את העובדים לחופשה בקפריסין. קפריסין היא אי ששוכן בים התיכון אשר נמצאת במרחק של 40 דקות טיסה מישראל. בשל המרחק הקצר והחוויות שניתן לצבור בחופשה כזאת – הפכה קפריסין ליעד מושלם עבור ישראלים. חופשה לעובדים בקפריסין תספק את כלל הפינוקים שחופשת בטן גב יכולה להציע, והיא מציעה חוויות עבור עובדים, החל מטיולי ג'יפים, עד אטרקציות מים ועוד ראו בלינק הזה.

אבל מה היתרונות של חופשה בקפריסין?

הנה 5 יתרונות בולטים:

עלויות זולות – כדי לצפר את הצוות שלכם בחופשה לחו"ל, לא צריך להוציא תקציב גדול. כיום יש חברות המאפשרות טיולי גיבוש עובדים בחו"ל במחירים נוחים, בעיקר עבור יעדים כמו קפריסין. 

מרחק טיסה קצר – האי קפריסין נמצא במרחב טיסה קצר מישראל ובכך מאפשר הגעה מהירה אל היעד תוך התחלת הפעילות והחופשה כשכולם רעננים. 

ידידותיות לישראלים – קפריסין היא מבין המדינות הידידותיות ביותר לישראלים. לכן בדרך כלל אין צורך באבטחה כבדה או בחששות לפני החופשה. 

בילוי באטרקציות מגוונות – כפי שהזכרנו, האי הנפלא מספק מגוון פעילויות ואטרקציות החל מאטרקציות מים עד מסלולי טיול בהרים בכפרים, רכיבה על סוסים או סנפלינג בהרים, כמו גם שאר פעילויות בים או ביבשה. 

מגוון פינוקים זמינים – בקפריסין תמצאו לא מעט פינוקים החל ממסעדות מעולות עד לביגוד בזול, מזכרות כיפיות ואף בילוי אטרקטיבי בבתי קפה ומסעדות. בשל כל אלה רבים בוחרים לגבש עובדים בטיול בקפריסין. 

בחרו חברה מקצועית שבונה, מארגנת ומפיקה אירועי חברה בקפריסין, ותוכלו להוציא את הצוותים שלכם לחוויה יוצאת דופן עם חופשה נעימה ביעד מקסים ומרהיב.