בניגוד לדעה הרווחת בכל הנוגע לעיצוב אשר טוענת כי צורה עגולה לא פרקטית, הרי ששטיחים עגולים דווקא מאוד פרקטיים כיום עבור בתים פרטיים. השטיחים העגולים מצליחים לעשות מה שהשטיחים המלבניים לא תמיד מצליחים לעשות וזה לתחום כל שטח בבי, אם מדובר על חלק מאזור פתוח או בפינה לא מוגדרת, כך למשל: שטיחים עגולים ידועים כפופולאריים מאוד בכניסה של הבית ובכל אזור אחר אשר השטח שלו איננו מוגדר באופן מדויק. ניתן למצוא כיום שטיחים עגולים במגוון קטרים שונים החל מ100 ס"מ ועד 240 ס"מ, כך שניתן לשלב אותם בכל שטח לרבות מרכז הסלון או אזור פינת האוכל.

למה דווקא שטיחים עגולים?

בעבר כאמור שטיחים עגולים היו הרבה פחות פופולאריים משטיחים מלבניים, אולם כיום ידוע כי לשטיחים העגולים יש תרומה רבה לעיצוב ולדקורטיביות של הבית. הם יוצרים תחושה של עיצוב זורם, קליל ושמח. ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים בתחום שטיחים עגולים וכך כל אדם יכול לבחור את השטיח העגול המתאים ביותר לביתו מבחינת הצבעים שלו, סוג חומר הגלם שממנו הוא עשוי ועוד. אם אתם מחפשים שטיח אשר ייתן אפקט מרשים מאוד וייחודי באזורים שונים בביתכם, כדאי מאוד שתבחרו את השטיח הטוב ביותר עבורכם מכל בחינה אפשרית.

היכן כדאי להציב שטיח עגול?

אם אתם תוהים היכן כדאי לכם לשלב שטיח עגול בביתכם, כדאי שתדעו שהכל תלוי בגודל השטיח ובסגנון השטיח. אתם יכולים להציב שטיח עגול מיוחד בחדר השינה שלכם, אתם יכולים לשלב אותו בחדר הילדים ואתם יכולים לשלב אותו אפילו בסלון ביתכם. אתם יכולים לשלב שטיח מעין זה בחלל ריק יחסית בבית שמהווה הפרדה כלשהי בין המטבח לסלון או בסמוך לפינת האוכל שבביתכם. 

> מבחר איכותי של שטיחים לבית ניתן למצוא באמצעות אתר סהרה שטיחים!