אי אפשר להתעלם מכך כי ישראל עברה מהפכה עצומה בשנים האחרונות ואנו כמובן מדברים על מהפכת השמיים הפתוחים. כך אנו יכולים לראות כי יותר ויותר ישראלים טסים לחו"ל אם מדובר בתיירות עסקים או נופש משפחתי, כולם פוגשים יעדים ישנים וחדשים ולא רק זאת אלא שהמחירים של הטיסות לחו"ל הם הרבה יותר נמוכים ממה שהיה בעבר. כך יוצא כי יותר זול לטוס לחו"ל מאשר לבלות סופ"ש בגליל וזהו משהו שישראלים רבים הבינו בשנתיים האחרונות. אין ספק כי כל מי שטס לחו"ל רוצה להבטיח כי החופשה תעבור בשלום וכי הוא ייהנה בה ללא בעיות. על כן אנחנו משקיעים בבית המלון שבו נשהה, בתכנית הטיול שאליו ניצא ובעוד שלל של דברים. אך אין גם ספק כי הדבר החשוב ביותר שבו אנחנו צריכים להשקיע זה החברה שאיתה נטוס לחו"ל כאשר אנו צריכים להבטיח כי נטוס עם חברת התעופה הטובה ביותר שיש והמקצועית ביותר שיש.

מדוע עדיף לטוס עם חברה ישראלית לחו"ל?

בגלל שכל כך חשוב לשים לב אם איזה חברה אנחנו טסים לחו"ל אנחנו חייבים לציין כי עדיף לכם תמיד לטוס עם חברה ישראלית. קודם כל הטייסים של חברת ישראלית הם ברמה יותר גבוהה וזאת בגלל שרובם הם יוצאי חיל האוויר וזהו יתרון עצום. לא רק זאת אלא שהאבטחה בחברות ישראליות היא הרבה יותר טובה ועל כן כל מי שטס עם חברה ישראלית ירגיש הרבה יותר בטוח. לצד כל אלו אנו צריכים לציין כי חברה ישראלית מספקת שירותים בעברית וכך אין צורך להתחיל ולשבור את השיניים באנגלית או בכל שפה אחרת וזהו גם כן יתרון גדול אשר אי אפשר להתעלם ממנו.

מדוע עדיף לטוס עם ישראייר לחו"ל?

אם אתם מחפשים אחר החברה הישראלית הטובה ביותר כדאי לכם לקחת בחשבון כי עדיף לכם לטוס עם חברת ישראייר. עליכם להבין כי ישראייר היא החברה הטובה ביותר בארץ וזאת בגלל שהיא מקפידה להחזיק את המטוסים הטובים, לדייק בזמנים ולהעסיק את הצוותים הטובים ביותר ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על דיילים ודיילות או על טייסים.