ישנם רכבים שאינם אפילו ראויים לעלות על הכביש. הבעיות הן רבות ואפילו אין טעם להגיע למוסך, שכן זוהי הוצאה כספית מיותרת לחלוטין.

במאמר זה נכתוב על קניית רכבים לפירוק, דרך לעשות כסף חדש מרכב ישן.

מהו רכב לפירוק?

מדובר ברכבים ישנים המהווים סכנה הן לנהג והן לנהגים אחרים. אלה מקרים של רכבים שעברו תאונה, רכבים שהורדו מהכביש, רכבים המיועדים לגריטה ולבסוף רכב ישן שאין לו טסט.

יתרונות מכירת רכב לפירוק

למכירת רכב לפירוק יש לא מעט יתרונות. כאשר אתם מגיעים לבית העסק, שם ימיינו אותו, יש בו פריטים העשויים מברזל או כל מתכת אחרת, במצב שאיננו תקין, ואת אלה מעבירים למפעלי מחזור.

גם עם חלקי פלסטיק וזכוכית יש מה לעשות, גם אותם מעבירים למפעלים ייעודיים העוסקים במחזור.

על מנת לאסוף פריטים למחזור למגרש הרכבים, מגיעות משאיות עליהן מעמיסים את כלל הפריטים שיש למחזר אותם, ובית העסק מקבל עבור כך תשלום. את התשלום הנ"ל מעבירים לבעלי הרכבים.

חלפים תקינים

ברכבים מסוג זה יש גם חלפים תקינים, אפשר להוציאם מהרכב ולאחר מכן ניתן למכור אותם. הכסף יועבר לבעל הרכב. לכל חלק חילוף יש מחיר משלו.

דרך לעשות כסף מרכב ישן

אז במקום להעביר את הרכב למגרש גרוטאות, תוכלו להרוויח לא מעט כסף עבור הרכב. כל שיש לעשות הוא ליצור קשר עם החברה שתגיע לגרור את הרכב שלכם ולהביאו למגרש המיועד לפירוק רכבים. ראו לדוגמה מגרש פירוק רכבים ברמת גן!

יש לכם רכב שלא ניתן לעשות בו שימוש?

אם יש לכם רכב שלא ניתן יותר לעשות בו שימוש, כדאי שתהיו מודעים לעובדה שאפשר להרוויח ממנו כסף. מרבית בעלי הרכים כלל אינם ערים או מכירים את האופציה המצוינת הזו.