כאשר אנחנו שולחים את בני המשפחה שלנו למחלקה סיעודית, נרצה את הטוב ביותר עבורם. שירותי סיעוד פרטיים זהו אכן שם מפוצץ אשר משדר איכות ויוקרה, אם כי בסך הכל מדובר במחלקה אשר מציעה שירות במגוון ותדירות מעט שונים. על מנת להבין אם שירותי סיעוד פרטיים אלו השירותים עליהם אנו צריכים לבדוק, תחילה כדאי שנדע מה הם מעניקים ליקירינו ובאיזו תדירות.

שירות סיעודי פרטי יכול להיות הגעה של מטפל לבית המטופל או מחלקה סיעודית ברמה גבוהה ואיכות לא מתפשרת. אז מה שירותי סיעוד פרטיים מציעים לנו והאם זה רק לעשירים?

שירותי סיעוד פרטיים

שירותי סיעוד פרטיים לא משתייכים רק לשכבות העשירות באוכלוסייה, אלא מתמקדים בתנאים הטובים ביותר עבור המטופלים. כן, זה עולה כסף. אך ההפרש יהיה מינורי ברגע שנבין שזה הטיפול הטוב ביותר עבור בן משפחתנו.

אלו התנאים המצופים משירות סיעודי פרטי:

  1. מענה סיעודי 24/7 – אחת הסיבות העיקריות בעקבותיהן אדם זקוק לשירות סיעודי פרטי היא הצורך בהשגחה ועזרה סיעודית בכל שעות היממה. מדובר באדם המתקשה לבצע פעולות יומיום בסיסיות.
  2. צוות רפואי, בדיקות סדירות וטיפול בעת הצורך – במחלקה סיעודית פרטית ישנו צוות רפואי מלא אשר נוכח במחלקה 24/7. עבודתם מתמקדת בבדיקות סדירות וכמובן במענה רפואי במקרים חריגים. הצוות הרפואי בדרך כלל יכלול מנהל רפואי, רופא מחלקה, אחות ראשית, אחיות וסייעים.
  3. מענה לצרכים רגשיים ונפשיים – כפי שאנחנו יודעים, יקירינו אינם מתמודדים רק עם קשיים פיזיים אלא גם רגשיים ונפשיים. נצפה ממחלקה סיעודית פרטית שמשלב ההרשמה, עובדת סוציאלית תפגוש את הדייר המיועד עוד לפני שיכנס למחלקה ותדאג להסתגלות טובה. כמובן שגם בזמן השהות במחלקה הצרכים הרגשיים צריכים לקבל מענה ראוי.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר רום גני זהב המחלקה הסיעודית!