מקלחון הוא פתרון מצוין לחסוך במקום, לחסוך במים, לשמור על הבטיחות וליהנות ממקלחות עם זרמים מפנקים. אם אתם מתלבטים לגבי המקלחון המתאים לכם ביותר, אל תוותרו על התייעצות עם אנשי המקצוע.

מה מתאים לכם?

מגוון המקלחונים עצום וכדי להתאים לכם את המקלחון המתאים לכם בדיוק, צריך להבין מה עומד לרשותכם, ישנם מקלחונים חזיתיים, מקלחונים פינתיים, מעוגלים, כאלה שמנצלים את המקום הקיים וכאלה שנבנים במיוחד. מקלחוני החזית לרוב משתמשים בקירות הקיימים ואילו ישנם מקלחונים בהם יוצרים קירות זכוכית אשר מקבעים את גודל המקלחון.

לא רק שטח המקום

תנאי השטח העומדים לפניכם הם נתון חשוב ביצירת המקלחון אך חשוב לדעת כי גם למיקום המקלחון יש משמעות ותופתעו לגלות כי יש יותר מהאפשרות הברורה לכם. מקלחון פינתי אינו חייב להיות ממוקם בפינת חדר האמבטיה ואפשר ליצור מקלחון פינתי שימוקם במרכז חדר האמבטיה ויהיה בעל שתי פינות.

נתונים חשובים נוספים

חשוב להביא בחשבון מעבר למיקום הפיזי המיועד למקלחון, את השטח שסביבו כדי להבטיח פתיחה נוחה ובטיחותית של דלתות המקלחון. במקרים מסוימים אפשר ליצור מקלחון משולש, מקלחון שבו הדלתות יכנסו פנימה או מקלחון בצורה מעט מעוגלת. לרוב המקלחונים יהיו שתי דלתות שבהתאם למקום העומד לרשותכם תוכלו לקבוע האם תשתמשו בדלת קבועה, דלת זזה, או שתי כנפיים נפתחות.

מקלחון קטן עם פינוק גדול

הרחצה במקלחון יוצרת אינטימיות עבור המתקלח ולכן חשוב שאבזור המקלחת יהיה נוח ונגיש עבור הסבונים למקלחת, ספוג, מברשות וכל הציוד הדרוש. מבחינה עיצובית יש שפע של פרזולים למקלחונים וטרנדים משתנים. בחרו את הפרופילים שמתאימים לחדר האמבטיה כולה לפי טעמכם האישי.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר באט'ליין!