חודשי יולי-אוגוסט הם החודשים שכל נער מחכה להם בציפייה. בחודשיים האלו כל הנערים והנערות הנמצאים במסגרות החינוך זוכים לחופש ארוך במיוחד, בו הם יכולים לצאת ולבלות עם החברים והמשפחה. אין יותר מחופש כל כך ארוך, במיוחד לאחר תקופה אינטנסיבית של מבחנים, בגרויות, מתכונות וכמובן ארגון מסיבת הסיום.

בגלל שהחופש מאוד ארוך, הנערים יכולים למצוא עצמם מעט משתעממים כעבור שבוע, הרי כמה אפשר לישון עד מאוחר, לשחק במחשב ולראות טלוויזיה? במאמר הבא תוכלו לקבל רעיונות והשראות מיוחדות לבילוי בחופש הגדול הכוללים טיולים, מים, ואטרקציות של פאנטזי אטרקציות באילת.

יום כיף בים או בבריכה

בחודשי הקיץ הכי כיף ללכת לים או לבריכה ולהתרענן מעט במים הקרים. הנערים יוכלו לארגן יום שלם בו הם יבלו בשפת הים, יערכו פיקניק עם המון פירות העונה ודברים טעימים וכמובן לא לשכוח מטקות ומשחקים.

משחקי מולטימדיה עם מתחם פאנטזי – אטרקציות באילת

בעידן הטכנולוגי המתפתח הנערים וגם המבוגרים נהנים מאוד מכל המשחקים המתקדמים שיש. אם החלטתם להדרים לנופש בעיר הדרומית בארץ, תוכלו למצוא שם המון משחקי מולטימדיה מתקדמים כמו מתחם פאנטזי – אטרקציות באילת שאסור לכם לפספס. מתחם כזה יכול להתאים גם עבור אטרקציות ליום הולדת באילת.

חדרי בריחה

המשחק הטרנדי שכבש את העולם נמצא אצלנו כבר מספר שנים. אם עדיין לא חוויתם את משחק חדרי הבריחה – זה הזמן המושלם בשבילכם. נצלו את ימי החופש כדי לנסות חדרי בריחה מאתגרים וכיפיים בו תוכלו יחד עם חברים לפתור חידות ומשימות מדליקות במיוחד.

סרט רב חושי בקולנוע

בשנים האחרונות ניתן לראות פחות ופחות אנשים בבתי הקולנוע. הרי ניתן לראות סרטים בבית, אז למה לצאת מהבית? אך האם בבית תוכלו לראות סרט ולהרגיש כאילו אתם בתוכו? בקולנוע מיוחד המציע סרטים רב חושיים תוכלו להרגיש ממש כמו בסרט ולהרגיש את הריחות, עשן, והמון תחושות כמו גשם ורוח בזמן שהכיסאות עליהם אתם יושבים זזים ממש כמו בסרט.

טיול בארץ

החופשה הארוכה היא הזדמנות מצוינת לצאת ולהכיר יותר טוב את מדינתנו הקטנה. צאו לטיול עם כמה חברים במגוון מסלולי טיול הפרוסים ברחבי הארץ, מומלץ לשלב מסלולים עם נחלים ומקווי מים כך שתוכלו להיכנס להתרענן בהם.