ויאטנם שהייתה מוכרת לכולנו בעיקר מהסרטים, הפכה להיות מדינה יותר 'ממשית' שאפשר לטייל בה, לראות אותה, לנשום אותה ולחוות אותה מקרוב. למעשה כבר משנות התשעים ניתן היה להיכנס אל ויאטנם וליהנות מהמדינה על שלל אתריה הקסומים. אך חשוב לזכור כי ויאטנם היא אחת המדינות אשר מחייבת אותנו בהוצאת ויזה. ללא ויזה אין לנו אפשרות להיכנס ולטייל בה.

לפניכם 3 עובדות שחשוב לדעת לפני שאתם מוצאים ויזה לויאטנם.

  1. ויזה לויאטנם – זה לא מסובך!

רבים סבורים כי הוצאת ויזה זה נושא מסובך. כשהם שומעים כי המדינה בה הם רוצים לטייל דורשת הוצאת ויזה, הם מיד משנים את המסלול וממהרים לבחון אפשרויות אחרות שלא מחייבות הוצאת ויזה. למעשה יש כיום הרבה מאוד מדינות באירופה שאינן דורשות ויזה ורבים מעדיפים לבקר דווקא שם. חבל שכך. ויאטנם היא מדינה עם אפשרויות מדהימות, עם נופים מיוחדים ועם אטרקציות מלהיבות שאין בשום מקום אחר בעולם. חשוב לדעת כי התהליך של הוצאת הויזה הוא תהליך מאוד פשוט ומאוד קל וחבל לוותר.

  1. ויזה לויאטנם – אפשר לבד

אז הבנו שזה לא כל כך מסובך ואפשר לפנות אל כל סוכנות שתבצע עבורנו את הדבר במהירות ובקלות. אך חשוב לדעת שגם את זה אפשר לחסוך. היום, בעידן האינטרנט ניתן להוציא ויזה בקלות רבה בלי לצאת מהבית לשם כך, אפילו אם יש צורך בהנפקת ויזה דחופה לויאטנם מהרגע להרגע. אז אם מישהו מכם חשב להימנע מטיול לויאטנם בגלל הפרוצדורה המורכבת כביכול של הוצאת הויזה, הרי שכבר הבנתם שזה ממש פשוט וקל.

  1. ויזה ויאטנם – זה באמצעות האתר visa-vietnam

באתר של visa-vietnam מפשטים עבורכם את התהליך כאשר אתם יכולים בקלות רבה להנפיק את הוויזה הדרושה בלי שיהיה עליכם ללכת רחוק. החברה היא בעלת ניסיון בתחום ואם תעשו דרכה את הוויזה תוכלו להיות בטוחים כי הבקשה שלכם לוויזה תתקבל ללא בעיות מיותרות.

רק וודאו כי הדרכון שלכם בתוקף ואתם בהחלט יכולים להתחיל לחשוב על אריזה…

ויאטנם היא מדינה מדהימה עם שלל אפשרויות ואטרקציות לכל אחד בכל גיל.

שווה לבקר!