בריכה היא תענוג פופולארי שאחוזים רבים מביננו מעדיפים אותו על פני פעילויות אחרות. אכן, כמה נעים להיכנס למים ולהשתכשך בהנאה. בימים החמים של הקיץ נעים להיכנס למים החמים ולחוש את הצינה שמרעננת את החום הלוהט ומאווררת גם את הראש. אבל בימים קרירים? ובחורף? אז יהיה מתאים לחמם את הבריכה. לפרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר פולגארדן https://www.poolgarden.co.il/.

נקודות חשובות על בריכות מחוממות:

  1. חימום מי הבריכה יתבצע באמצעות כלי ייעודי אשר מתאים למטרה ספציפית זו. יש מספר אפשרויות חימום מתאימות.
  2. שלושת אפשרויות החימום הן: חימום סולארי, משאבות חום וגופי חימום. לכל אפשרות חימום יש מאפיינים ייחודיים משלה.
  3. כדי להיות בטוחים שאתם מחממים את הבריכה שלכם כראוי חשוב מאוד לבחור את שיטת החימום המתאימה ספציפית לכם ולבריכה שלכם. כדי להצליח להתאים היטב מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע אשר יש לו מומחיות בתחום זה.
  4. חימום זו פעולה שעשויה לעשות שימוש רב באנרגיית חשמל. כמובן שתלוי בשיטת החימום ובדירוג האנרגטי של המכשיר בו אתם עושים שימוש. גם לגבי פרט זה חשוב לשים לב ולברר על כך לפני הרכישה.
  5. מערכות החימום כמו כל מערכת ומכשיר מצריכה תחזוקה באופן קבוע. תחזוקה נכונה מגנה על המכשיר מפני נזקים ומאריכה את תוחלת החיים שלו. כך יש לכם סיכוי להפיק תועלת לאורך זמן רב יותר מהמכשיר אותו רכשתם.
  6. חשוב להתאים את טמפרטורת המים למזג האוויר ולהעדפה האישית של המתרחצים. עליכם להחליט מהי הטמפרטורה הרצויה לכם ובהתאם לכך לבחור את הכלי הנכון לכם.
  7. כדי לשמור על החום של המים מומלץ לכסות את הבריכה עם כיסוי לבריכה מתאים. הכיסוי מונע את בריחת החום של המים ובכך מאפשרת לכם להתחיל את היום למחרת עם טמפרטורה גבוהה יותר.
  8. חימום סולארי כשמו כן הוא, מפיק אנרגיה מהשמש ובעזרתה מחמם את המים. כמובן שככל שיש שמש ישירה כך המים יתחממו יותר. בימים קרים או מעוננים יהיה החימום מופחת.
  9. כדי לשלוט על הטמפרטורה של המים יש להתקין בקר טמפרטורה.
  10. בהתאם לגודל הבריכה יש לבחור את עוצמת מחמם המים.

שתהיה לכם שחיה נעימה וחמימה!